Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Iveta si užila krátky románik s hercom: To, čo jej potom napísal v smske, bolo ako studená sprcha

24.09.2017 bak

Úplne nečakane sa zaplietla so známou osobnosťou, no dopadlo to inak, ako si predstavovala.

Naživo to nebolo vôbec také úžasné, ako som si predstavovala. (ilustračné foto) 2 obrázky vo fotogalérii Naživo to nebolo vôbec také úžasné, ako som si predstavovala. (ilustračné foto)

33-ročná Iveta pracuje pre eventovú agentúru a často sa dostane tam, kde sa pohybujú mediálne známi ľudia. Nie je žiadna naivka a vie, ako to medzi slovenskou smotánkou chodí. Ten už mal tú, tamtá mala toho a stále dokola. Vo svojej práci bežne prichádza do kontaktu so známymi ľuďmi, ale nikdy netúžila po žiadnom romániku s nikým z nich. Stačilo jej, že občas započula tie ich rozhovory, keď už boli pod parou...

Iskrilo to medzi nimi

No čo čert nechcel, raz organizovali oslavu pre jedno známe divadlo a ona sa dala do reči s hercom, ktorý bol od nej o dosť starší. Jeho šarm a charizma ju celkom odzbrojili. Rozhovor s ním bol príjemnejší ako čokoľvek iné. Iskrilo to medzi nimi, on jej slovne prihrával a Iveta mu to vtipne a s prehľadom vracala naspäť. V ten večer sa nič nestalo, iba si vymenili telefónne čísla.

Začali si volávať. Kvôli tomu, že on s divadlom stále niekde hosťoval, sa nemohli veľmi vídať, ale často si telefonovali a preberali spolu úplne všetko. Postupne si začali písať sexi správy a neskôr vyskúšali aj sex po telefóne. Bolo jasné, že je to herec a vie narábať s hlasom. To, čo jej šepkal, v nej všetko rozochvelo.

Jeho hlas ju nesmierne priťahoval. (ilustračné foto) 2 obrázky vo fotogalérii Jeho hlas ju nesmierne priťahoval. (ilustračné foto)

Necítila žiadnu nehu

Keď sa po mesiacoch takéhoto flirtovania stretli, preskočili večeru a rovno sa spolu milovali. No bolo to iné, ako Iveta čakala. Zmocnil sa jej tak rutinne, akoby bola len jedna z mnohých. Necítila z jeho strany žiadnu nehu, ani prílišný záujem. Kam sa podel ten muž z telefónu, ktorý ju utešoval, keď jej bolo najhoršie, šepekal jej povzbudivé slová a vedel ju rozpáliť ako nikto? Žeby to všetko bola len nejaká rola, ktorú si skúšal? Po sexe jej povedal, že sa jej na druhý deň ozve.

A aj sa ozval... Pred obedom jej poslal smsku s takýmto znením: „Si skvelá, ale bude lepšie, keď ostaneme len kamaráti.“ Iveta mu vzápätí odpísala: „Nespomínam si, že by som ti rozprávala o tom, aký zásnubný prsteň by som chcela, tak nechápem, prečo si sa tak rýchlo rozhodol...“ Na to jej odpísal: „Si vážne veľmi fajn, ale nedokážem ti dať viac.“

Ivetu to zabolelo, ale už nemala 17. Vztýčila hlavu, bradu, už mu neodpisovala a povedala si, že herec už nikdy viac.

Tlačiť Diskusia