Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Žena vážila neuveriteľných 158 kíl: Keď schudla takmer polovicu svojej váhy, nespoznali ju vlastní priatelia!

11.09.2017 pkr

Erin Hulick zvykla zjesť každý deň tri veľké večere, čo sa odrazilo aj na jej váhe, ktorá sa vyšplhala na 158 kilogramov!

Erin Hulick 7 obrázkov vo fotogalérii Erin Hulick

Cestoviny namočené v obrovskom množstve masla a syra, sendviče s arašidovým maslom a obrovská miska cereálií. Tak vyzerala každodenná trojchodová večera mladej ženy. Počet prijatých kalórií za deň sa u nej šplhal k závratnému číslu 5000. Priberať začala už ako štvorročná, keď sa jej strava skladala najmä zo sendvičov s arašidovým maslom a množstva cestovín so syrom. Ako tínedžerka vážila už takmer 120 kilogramov. Bez pomyslenia na dôsledky sa prejedala pizzou s obrovským množstvom syra a zemiakovými lupienkami. Znepokojená matka ju po čase vzala k lekárovi, ktorý jej odporučil to, čo každý - aby schudla.

Erin Hulick 7 obrázkov vo fotogalérii Erin Hulick

 „Rodina a priatelia sa ma snažili presvedčiť, aby som schudla, ale vždy som sa na nich nahnevala. Urážalo ma to,“ opisuje svoje vtedajšie myslenie. Erin v tom čase skoro vôbec neraňajkovala a na obed mala pizzu alebo iný výrobok z rýchleho občerstvenia, ktorý následne zapila sladkým bublinkovým nápojom. Najhoršie však boli večere. Trojchodové nezdravé rituály prispeli k obrovskému nárastu hmotnosti. Zaklincovala to tým, že len čo ich dojedla, nepohla sa z gauča a celý večer sledovala televíziu.

Erin Hulick 7 obrázkov vo fotogalérii Erin Hulick

Zmena prišla až po rokoch. Na svoje 29. narodeniny si Erin uvedomila, že ak s tým niečo neurobí, čoskoro zomrie. Po výmene trojchodových večerí za zdravšie jedlo a intenzívnom športovaní konečne schudla. Jej váha odrazu ukazovala iba 71, 6 kg. Erin kompletne zmenila svoje stravovanie, rozhodla nakupovať potraviny s vysokým obsahom bielkovín. Jej obľúbenými jedla mi sa stali vajíčka a banánové palacinky na raňajky, morčací šalát na obed a kuracie mäso so zeleninou na večeru. Ako sa začala meniť, pribúdalo ľudí, ktorí by ju len tak ľahko v novom tele nespoznali.

Erin Hulick 7 obrázkov vo fotogalérii Erin Hulick

 „Dlhoročný známy ma nespoznal. Prišla som navštíviť pár priateľov na Floridu a on sa mi zrazu predstavil. Poznala som ho celé roky. Ešte od strednej. Povedal mi, že ma rád spoznáva a volá sa Rick. Odvetila som, že som to ja - Erin! Bol poriadne zahanbený a šokovaný,“ hovorí odhodlaná žena, z ktorej urobila výrazná strata hmotnosti nového človeka. Po obrovskom úbytku kilogramov sa vynoril nepríjemný problém. Erin ostalo takmer deväť kilogramov prebytočnej kože, ktorú si chce dať odstrániť. Uvedomuje si, že tá koža je výsledkom trápenia, ktoré svojmu telu spôsobovala celé roky. Nezaháľa, preto sa ako mnohí pridala na stránku, ktorá jej v súčasnosti pomáha vyzbierať peniaze na operáciu, po ktorej úplne zavŕši svoju úžasnú premenu.

Erin Hulick 7 obrázkov vo fotogalérii Erin Hulick

Erin Hulick 7 obrázkov vo fotogalérii Erin Hulick

Erin Hulick 7 obrázkov vo fotogalérii Erin Hulick

 

Tlačiť Diskusia (1)