Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Falbala z Asterixa a Obelixa má krásnu tvár, ale zuby... Toto rozhodne nie je dokonalý hollyoodsky úsmev!

11.09.2017 bak

Práve nedokonalosti sú na nás zaujímavé. Myslí si francúzska modelka a herečka Laetitia Casta.

V Asterixovi a Obelixovi si zahrala nádhernú Falbalu. 7 obrázkov vo fotogalérii V Asterixovi a Obelixovi si zahrala nádhernú Falbalu.

Rodená Francúzka Laetitia Casta (39) si zahrala vo filmovom Asterixovi a Obelixovi krásnu a zmyselnú blondínku Falbalu v časti Asterix a Obelix kontra Cézar (1999). Preslávila sa aj ako anjelik značky Vicoria´s Secret a v roku 1998 sa jej ušiel titul najsexi žena sveta.

Ako krásna Falbala vo filme Asterix a Obelix kontra Cézar. 7 obrázkov vo fotogalérii Ako krásna Falbala vo filme Asterix a Obelix kontra Cézar.

Hoci začínala ako modelka, presadila sa aj ako úspešná herečka. Len teraz v júni sa vydala za svojho hereckého kolegu Louisa Garela (34) na idylickej Korzike, kde si povedali svoje áno priamo na pláži. Randili spolu dva roky. Zaujímavosťou je, že jej nový manžel randil predtým s herečkou Valeriou Bruni Tedeschi, sestrou ženy bývalého francúzskeho prezidenta – Carly Bruni.

Francúzska kráska má tri deti – dcéru Satheene (15), ktorú má s ex Stéphane Sednaoui a ešte syna Orlanda (10) a dcéru Athenu (8) zo vzťahu s predchádzajúcim snúbencom, talianskym hercom Stefanom Accorsi.

Laetitia Casta 7 obrázkov vo fotogalérii Laetitia Casta

Laetitia prerazila vo svete herectva aj modelingu najmä vďaka prirodzenej kráse a tomu, že sa odmietla nechať tvarovať požiadavkami šoubiznisu. Pre Mail on Sunday povedala v roku 2013: "Nepáči sa mi predstava, že by som sa mala zmeniť kvôli zábavnému priemyslu. Cítila som, že nechať si vybieliť a vyrovnať zuby a vyhladovať sa, aby som mala dokonalé telo by skrátka nerešpektovalo, kto som. Práve také malé nedokonalosti, ako napríklad moje zuby, môžu modelku odlíšiť od iných. Dokonalosť je nudná.“

Laetitia Casta 7 obrázkov vo fotogalérii Laetitia Casta

Počas modelingovej kariéry sa objavila na 100 titulkách časopisov. Šteklivá bola najmä nahá fotka pre magazín Rolling Stone v roku 1998, kedy ju titulovali za najsexi ženu sveta. Od modelingu k herectvu sa posunula po narodení prvého dieťaťa a stvárnila úlohy najmä vo francúzskych filmoch a seriáloch.


Laetitia Casta 7 obrázkov vo fotogalérii Laetitia Casta Laetitia Casta 7 obrázkov vo fotogalérii Laetitia Casta Laetitia Casta 7 obrázkov vo fotogalérii Laetitia Casta

Tlačiť Diskusia (3)