Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Viete, v akom znamení sa narodil váš ex? Rátajte s tým, že po rozchode sa bude správať takto!

13.09.2017 E.M.V.

Rozchod nie je nikdy jednoduchý a aby toho nebolo málo, vy musíte čeliť tým zlým alebo dobrým vlastnostiam ex partnera. My vám teraz ukážeme, na čo sa máte pripraviť!

Viete, v akom znamení sa narodil váš ex? Ak áno, rátajte s tým, že sa bude TAKTO správať po rozchode. 3 obrázky vo fotogalérii Viete, v akom znamení sa narodil váš ex? Ak áno, rátajte s tým, že sa bude TAKTO správať po rozchode.

Baran – Tvrdohlavý ex

Bývalý partner v znamení Barana môže vo vás po rozchode vyvolať strach. Rozchod nie je ľahký, bude to pre neho nová výzva a začne bojovať za „už mŕtvy“ vzťah.

Býk – Ľahostajný ex (prinajmenšom tak navonok pôsobí!)

Býk neodpúšťa. Ak ste mu ublížili, tak na vás len tak ľahko nezabudne. V tom zlom slova zmysle...

Blíženci – Filozofický ex

Blíženci sa po rozchode veľmi nahnevajú, no čoskoro prehodnotia situáciu a uvidia veci v iných farbách. Presvedčia samých seba, že sú v pohode a šťastní, že sa to udialo. Ale pozor! Nezabúdajú.

Rak – Zdvorilý ex

Raci si vždy myslia, že majú ešte šancu na záchranu vzťahu, no skôr či neskôr sa aj oni dokážu posunúť ďalej. Viete, v akom znamení sa narodil váš ex? Ak áno, rátajte s tým, že sa bude TAKTO správať po rozchode. 3 obrázky vo fotogalérii Viete, v akom znamení sa narodil váš ex? Ak áno, rátajte s tým, že sa bude TAKTO správať po rozchode.

Lev – Pomstychtivý ex

Porážky, rozchody, rozvody Leva ruinujú, veľmi ťažko ich znáša a kuje pomstu. Nikdy, ale naozaj nikdy ich neproste o druhú šancu.

Panna – Analyzujúci ex

Panny cítia v prvom momente úľavu, potom na mužov narodených v tomto znamení doľahne smútok a sú schopní analyzovať vzťah až po tie najmenšie detaily aj celé roky.

Váhy – Výstredný ex

Potrebuje čas na prijatie rozchodu, sám by totiž také niečo nikdy neinicioval. Ak nastane koniec, urobí čokoľvek, aby svoju partnerku získal späť. Keď zistí, že je to nemožné, začne si užívať slobodu.

Škorpión – Majetnícky ex

Majetnícky a žiarlivý Škorpión nikdy nezabúda. Pamätá si každý detail vzťahu a ignoruje plynutie času. Vzťah chce zachrániť, no ak sa mu to nepodarí, začne zúriť. Majte sa radšej na pozore!

Strelec – Najlepší ex

Strelec je schopný udržať si priateľstvo a nezáleží mu ani na tom, ak si časom nájdete niekoho iného. Strelec je schopný udržať si priateľstvo a nezáleží mu ani na tom, ak si časom nájdete niekoho iného. 3 obrázky vo fotogalérii Strelec je schopný udržať si priateľstvo a nezáleží mu ani na tom, ak si časom nájdete niekoho iného.

Kozorožec – Diskrétny ex

Kozorožec sa vyhýba všetkým teatrálnym emóciám a škandálom, nie je to jeho šálka kávy. Nezabúda ľahko, no nechce sa ani pomstiť, ani začať šíriť zlomyseľné klebety.

Vodnár – Sympatický ex

Vodnár sa nerozchádza v zlom, zvyčajne sa kamaráti s bývalými partnerkami. V skutočnosti mu to viac vyhovuje, ako pretrvávať v nefungujúcom vzťahu. Dá sa na neho spoľahnúť aj v budúcnosti, rád totiž pomáha.

Ryby – Nechápajúci ex

Je nesmierne ťažké, aby Ryby akceptovali a pochopili, že vzťahu definitívne odzvonilo. Potrebujú na to veľa času a často priam na kolenách prosia o záchranu.

Tlačiť Diskusia