Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Hapruje vám niečo v domácnosti? Šikovného chlapa si môžete aj najať

PR článok 12.09.2017 Casprezeny.sk

PR článok PR článok

Voda, plyn a kúrenie sú alfa a omega každej domácnosti, pretože život bez nich si už ani nevieme predstaviť. Čo však robiť, ak sa nám niečo z toho pokazí? Do opravy sa môžete pustiť, samozrejme, sami. Neodborný pokus o opravu však občas môže narobiť viac škody ako úžitku a v konečnom dôsledku sa vám môže nielen vypomstiť, ale opravu aj predražiť.

Aby ste sa vyvarovali zbytočným nepríjemnostiam, nájdite si svojho hodinového manžela, ktorý sa špecializuje na váš problém v domácnosti. Ten situáciu nielen zhodnotí, ale komplikáciu aj na počkanie vyrieši. Na portáli Domelia.sk nájdete aj špecializované firmy, ktoré vám spravia kompletnú revíziu zariadenia a odstránia aj komplikovanejšie závady.

Kvapká vám vodovodná batéria v kúpeľni či v kuchyni?

Tento zvuk vám už viac nebude píliť uši. Stačí si zavolať vodára, ktorý sa pozrie na tesnenie batérie, prípadne vám vymení celý vodovodný kohútik. Vodára oceníte najmä pri rekonštrukcii jadra v byte. Vaša kúpeľňa predsa nemusí vyzerať ako spred tridsiatich rokov, a tak za pomoci šikovného majstra dokážete popresúvať wc či umývadlo alebo vymeniť vaňu za praktickú sprchu.

Ak vám vyjde miesto, nainštalovať môžete aj rebríkový radiátor. Nato sa vám bude hodiť pomoc kúrenára, ktorý rovno môže skontrolovať kotol, prípadne v ňom vymeniť súčiastky. Jeho skúsenosti sa oceníte aj pri odvzdušňovaní radiátorov alebo pri ich výmene za novšie a z hľadiska energetiky aj šetrnejšie a efektívnejšie.

Spozornieť by ste tiež mali pri problémoch s plynovým sporákom. Na manipuláciu s ním si treba vždy zavolať certifikovaného odborníka. Pri jeho výbere vám pomôžu referencie predchádzajúcich zákazníkov na Domelia.sk. Plynár zistí, či problém spočíva v plynových tryskách na sporáku alebo v plynovej hadici, prípadne či nejde o niečo závažnejšie. Hrať sa sám s plynom sa totiž nevypláca a na služby dobrého domáceho majstra sa pri bežných kontrolách a najmä prerábke oplatí vyčleniť istý rozpočet.

Tlačiť Diskusia