Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Chodil so mnou a doma mal tehotnú manželku! Žena porozprávala svoj príbeh v kaviarni: Takú reakciu nečakala

12.09.2017 bak

V jedno septembrové ráno prišla do kaviarne nešťastná žena, ktorá zamestnancom vyrozprávala svoj príbeh.

Žena prišla do kaviarne po prebdetej noci a s mizernou náladou. (ilustračné foto) 2 obrázky vo fotogalérii Žena prišla do kaviarne po prebdetej noci a s mizernou náladou. (ilustračné foto)

Oni si ju chápavo vypočuli a zo súcitu jej venovali kávu zadarmo. Dojatá im potom napísala ďakovný list, ktorý uverejnil jeden zo zamestnancov na sociálnej sieti Reddit. List sa začal doslova virálne šíriť a prečítali si ho už tisícky ľudí na celom svete. Vo svojom poďakovaní vysvetľuje, prečo prišla do kaviarne taká nešťastná, a čo pre ňu gesto od personálu znamenalo.

Poďakovanie zamestnancom kaviarne od nešťastnej ženy. 2 obrázky vo fotogalérii Poďakovanie zamestnancom kaviarne od nešťastnej ženy.

Toto stálo v poďakovaní:

„Ste skrátka príliš dobrí pre tento svet. Predstavte si, že ste práve zistili, že váš priateľ má manželku v pokročilom štádiu tehotenstva a vy ste o tom vôbec nevedeli. Predstavte si, že kvôli tomu nemôžete celé noci spať, lebo viete, že uvidíte jeho hlúpu, nevernú, klamársku a sprostú tvár celý deň, lebo s ním pracujete. Pravdepodobne by ste si povedali, že káva je presne to, čo potrebujete, aby ste ten deň prežili.

Potom si predstavte, že zájdete do svojej obľúbenej kaviarne, objednáte si obľúbený nápoj, celý tím počúva váš stupídny problém a uisťuje vás, že ste pridobrá pre takého nanič chlapa. Urobia vám ten najlepší možný životabudič a povedia vám, že ho máte od nich zadarmo. Plakala som od dojatia celú cestu do práce. To je to najviac, čo ste pre mňa mohli urobiť a ja som vám za to nesmierne vďačná. Ospravedlňujem sa za to, že som sa rozplakala, keď ste boli na mňa pridobrí. Prijmite toto ako ospravedlnenie a šírte lásku ďalej."

Ľudia boli z gesta zamestnancov nadšení a zhodli sa, že niekedy stačí naozaj málo, aby ste niekomu spríjemnili aj ten najhorší deň.Tlačiť Diskusia (5)