Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Trpký osud Saxany z Dívky na koštěti: Syn jej zomrel v pôrodnici, toto je jej jediná dcéra: Podobajú sa?

12.09.2017 Casprezeny.sk

Každý si ju pamätá ako čarodejnicu Saxanu z komédie Dívka na koštěti, v ktorej dokázala všetko vyriešiť pomocou kúzel. V osobnom živote to už také ľahké nemala.

Petru Černockou proslavila role Saxany 9 obrázkov vo fotogalérii Petru Černockou proslavila role Saxany

Saxana Petra Černocká v súkromnom živote totiž zažila to najhoršie, čo si žena ako matka môže predstaviť. Na začiatku 70. rokov bola vydatá za Jána Vaculíka a tešila sa, až sa po prvýkrát stane mamičkou. Jej radosť však trvala len krátko.

Petra Černocká vraj o Jana Krausa nemala záujem. 9 obrázkov vo fotogalérii Petra Černocká vraj o Jana Krausa nemala záujem.

Pre rekonštrukciu pôrodnice na pražskej Štvanici bola na poslednú chvíľu presunutá inam, kde lekári nestačili zvládať nápor budúcich mamičiek. Vinou zlého postupu na sále tak jej syn, pre ktorého mala vybrané meno Petr, zomrel krátko po pôrode, hoci nemal žiadnu vrodenú vadu.

Bára Vaculíková 9 obrázkov vo fotogalérii Bára Vaculíková

Dlho trvalo, kým sa s partnerom odhodlali k ďalšiemu dieťaťu. S Janom Vaculíkom sa im potom až takmer po desiatich rokoch narodila dcéra Bára, ale o rok neskôr ich vzťah aj tak skrachoval.

Bára Vaculíková s dcérkou Oliviou Coco a Petra Černocká 9 obrázkov vo fotogalérii Bára Vaculíková s dcérkou Oliviou Coco a Petra Černocká

Dcéra Bára je dnes už dávno dospelá a z filmovej Saxany je vďaka nej babička. Petra Černocká má od dcéry vnučku Oliviu Coco. A hoci je Petra už babičkou, stále vyzerá výborne. Zato jej dcéra sa na svoju slávnu mamu príliš nepodobá.

 

Tlačiť Diskusia (2)