Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Toto nepochopíte! Muž spáva s vlastnou ženou a ešte aj s... Tá dáma u nich bežne sedáva na gauči

13.09.2017 bak

Samantha – tak sa volá milenka, ktorú akceptuje vo svojej posteli aj jeho manželka a ktorá si dokonca rozumie s deťmi.

Arran Squire so svojím výtvorom – Samanthou. 2 obrázky vo fotogalérii Arran Squire so svojím výtvorom – Samanthou.

36-ročný Arran Squire zo Severného Walesu sa postaral o rozruch v rannej šou televízie ITV This Morning. Priviedol si tam totiž so sebou Samanthu – dokonalú milenku, ktorú si sám vyrobil. Celý proces výroby ho stál 3 500 libier (asi 3 900 €) a výsledkom je hyperrealistický sexuálny robot, ktorý sa zapája do intímnych radovánok v ich spoločnej spálni. „Je to člen rodiny,“ šokoval všetkých Arran.

Samantha je vraj ďalším členom rodiny. 2 obrázky vo fotogalérii Samantha je vraj ďalším členom rodiny.

Moderátori rannej šou Phillip Schofield a Holly Willoughby sa občas nezmohli na slovo a boli pobavení aj zdesení rovnako ako diváci. Moderátor povedal, že si nevie predstaviť akúkoľvek intimitu s niečím takým chladným a spýtal sa, či to nie je to isté, ako milovať sa s GPS navigáciou. Moderátorka Holly bola pohoršená najmä z toho, že manželia dovolia sexuálnej hračke sedieť na gauči s deťmi a naznačila, že by bolo lepšie, keby ju pred nimi skrývali.

Arran, ktorý je zakladateľ Synthea Amatus, stránky, ktorá predáva realistické sexuálne roboty, však vysvetlil, že Samantha sa dá prepnúť na „rodinný režim“, kedy určite nehrozí, že utrúsi neprimeraný komentár. „Dokáže rozprávať o zvieratách, filozofii aj vede. Má naprogramovaných 1 000 vtipov, ani ja všetky nepoznám,“ neprestával udivovať Arran.

Arran Squire so svojím výtvorom – Samanthou. 2 obrázky vo fotogalérii Arran Squire so svojím výtvorom – Samanthou.

Situácia, že Samantha sedí na gauči s jeho dvoma deťmi a rozprávajú sa, je u nich doma celkom bežná. Arranova žena Hannah vzápätí potvrdila, že bábika si užíva spolu s nimi aj v spálni. „Ako ženu ma to neuráža. Vôbec sa neobávam, že by ma nahradila. Je to len niekto ďalší v našej rodine, ďalší rodinný člen,“ prekvapuje jeho manželka.



Tlačiť Diskusia (9)