Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Smutný pohľad na Seana Conneryho! Spoznali by ste v tomto starčekovi s paličkou niekdajšieho Jamesa Bonda?

13.09.2017 bak

Nedávno oslávil 87. narodeniny. Už to síce nie je lámač ženských sŕdc v tmavom priliehavom obleku, ale stále má nepopierateľný „conneryovský“ šarm.

James Bond 007: Goldfinger 7 obrázkov vo fotogalérii James Bond 007: Goldfinger

Aj napriek pokročilému veku a problémom s chôdzou sa snaží zostať aktívny. Fotografi ho zachytili na prechádzke s opatrovateľom, ktorý dohliadal na jeho kroky. Legendárny škótsky herec a producent si pomáhal pri chôdzi paličkou a skrýval sa pod tmavým klobúkom nasadeným do čela. Svetlé oblečenie mu veľmi pristalo a ladilo s jeho striebornou bradou.

Sean Connery 7 obrázkov vo fotogalérii Sean Connery

Pred júnom tohto roku ho nebolo veľmi vídať, ale potom všetkých prekvapil svojou účasťou na tenisovom turnaji US Open v auguste. Tam vraj aj spadol a poranil sa, ale jeho zástupcovia tvrdili, že až na modrinu na tvári je úplne fit.

Sean Connery s opatrovateľom 7 obrázkov vo fotogalérii Sean Connery s opatrovateľom

Sean Connery sa preslávil najmä ako prvý filmový predstaviteľ agenta 007 Jamesa Bonda. Dokopy si zahral v siedmich bondovkách v rokoch 1962 až 1983. Prvá bola Dr. No a posledná Nikdy nehovor nikdy.

Sean Connery ako neodolateľný James Bond. 7 obrázkov vo fotogalérii Sean Connery ako neodolateľný James Bond.

Herecká legenda získala Oscara za vedľajšiu úlohu vo filme Nepodplatiteľní, dve ocenenia BAFTA a tri Zlaté glóbusy. Jeho druhou manželkou je maliarka Micheline Roquebrune, s ktorou je ženatý od roku 1975. Z prvého manželstva má 54-ročného syna Jasona Connery.

Sean Connery 7 obrázkov vo fotogalérii Sean Connery James Bond 007: Goldfinger 7 obrázkov vo fotogalérii James Bond 007: Goldfinger Sean Connery ako James Bond vo filme Dr. No z roku 1962. 7 obrázkov vo fotogalérii Sean Connery ako James Bond vo filme Dr. No z roku 1962. Dokopy si zahral agenta 007 v siedmich bondovkách. 7 obrázkov vo fotogalérii Dokopy si zahral agenta 007 v siedmich bondovkách.


Tlačiť Diskusia (11)