Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Otec nosil celých 20 rokov to isté tričko: Srdcervúci dôvod vám vženie slzy do očí!

13.09.2017 pkr

Keď dievčina zverejnila na internete príspevok o otcovom starom tričku, netušila, aký príbeh odhalí.

20 rokov nosil 1 tričko, dôvod vás dojme. (ilustračné foto) 5 obrázkov vo fotogalérii 20 rokov nosil 1 tričko, dôvod vás dojme. (ilustračné foto)

Dcéra Ria sa celé roky čudovala, prečo si jej otec konečne nekúpi nové tričko. Muž ho nosil dlhých dvadsať rokov! Na rady, aby si kúpil niečo nové, nereagoval. Pravú príčinu odhalila Ria až vo chvíli, keď navštívila dom starého otca. Ria dlhé roky nechápala, prečo nenosí niečo iné. 5 obrázkov vo fotogalérii Ria dlhé roky nechápala, prečo nenosí niečo iné.

„Čudovala som sa, prečo stále nosí to staré tričko. Prečo si nekúpi nové? Nikdy by mi nenapadlo, že bude preňho takou hodnotnou pamiatkou,“ začína rozprávanie dievčina. Pozrela si starkého album, ktorý bol plný starých fotografií. Vtedy uvidela otcovo tričko. V starom fotoalbume objavila príčinu otcovho správania. 5 obrázkov vo fotogalérii V starom fotoalbume objavila príčinu otcovho správania.

V albume objavila niekoľko fotografií otca a mamy, na ktorých boli v zladených tričkách a užívali si svoje medové týždne. Fotky mali veľkú hodnotu aj z dôvodu, že Riina mladá mama zomrela na rakovinu pred osemnástimi rokmi. Dievčina mala vtedy šesť rokov a jej malý brat štyri. Otcov dôvod ju dojal. 5 obrázkov vo fotogalérii Otcov dôvod ju dojal.

Jej otec tak nosil tričko celých dvadsať rokov. Ak sa niekde roztrhlo, opatrne ho zašil. Nosí ho až doteraz, vyčleňuje si ho najmä na špeciálne príležitosti. „Vždy som si myslela, že vyzerá nemoderne, keď nosí stále to isté staré tričko. Teraz už viem, že ide o spomienky. Nikdy nevyhodím nič, čo patrí mojím rodičom alebo starým rodičom,“ sľubuje dojatá Ria. Otec sa trička nevzdal ani po rokoch. 5 obrázkov vo fotogalérii Otec sa trička nevzdal ani po rokoch.

Tlačiť Diskusia