Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Sexi Ryan Reynolds opäť neodolal, schytala to jeho manželka: Toto urobil krásnej Blake!?

14.09.2017 pkr

Herec Ryan Reynolds (40) je nielen atraktívny, ale aj mimoriadne zábavný muž.

Blake miluje jeho vtipkovanie. 5 obrázkov vo fotogalérii Blake miluje jeho vtipkovanie.

Neustále to dokazuje svojej manželke Blake Lively aj fanúšikom na Twitteri. Pri príležitosti jej 30. narodenín si opäť neodpustil malý žartík. Uverejnil fotku, ku ktorej pripojil venovanie k narodeninám.

Herec zdieľal spoločný záber z červeného koberca, z ktorého vystrihol polku manželkinej tváre. „Všetko najlepšie mojej úžasnej manželke,“ zneli slová, ktoré pripojil k vtipnému záberu z roku 2014, keď sa spoločne zúčastnili galavečera Met Gala v New Yorku. Vtipná momentka sa náramne zapáčila Ryanovým fanúšikom, ktorí sú na hercov humor zvyknutí. Krásnu Blake nemilosrdne vystrihol! 5 obrázkov vo fotogalérii Krásnu Blake nemilosrdne vystrihol!

Jeho zmysel pre humor miluje aj Blake Lively, s ktorou sa často o svoje vtipné výroky podelí skôr, ako ich uverejní na internete. „Niekedy mi ich prečíta, aby ma rozosmial. Milujem, keď píše také veci. Jasné, že ho milujem aj tak, no najmä vtedy, keď to robí,“ priznala matka dvoch detí. Manželský pár má dcérky s nezvyčajnými menami James a Ines. 5 obrázkov vo fotogalérii Manželský pár má dcérky s nezvyčajnými menami James a Ines. Manželský pár má dcérky s nezvyčajnými menami James a Ines. 5 obrázkov vo fotogalérii Manželský pár má dcérky s nezvyčajnými menami James a Ines. Blake miluje jeho vtipkovanie. 5 obrázkov vo fotogalérii Blake miluje jeho vtipkovanie.

Tlačiť Diskusia