Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ach, jaj, tá dopadla! Neuveríte, ako Vendulu Pizingerovú zmenilo manželstvo so zajačikom: Šialené, ako vyzerá!

13.09.2017 Casprezeny.sk

Vendula Pizingerová sa nezdá! Na sociálnej sieti uverejnila svoju fotku, no keď ju uvidíte, poviete si, že toto chcelo odvahu...

Vendula Pizingerová 13 obrázkov vo fotogalérii Vendula Pizingerová

Vdova po hitmakerovi Karlovi Svobodovi a momentálne šťastne vydatá Vendula Pizingerová si v živote prešla kadečím a zažila toľko krušných chvíľ, ktoré by vystačili aj na tri života.

Vendula Pizingerová 13 obrázkov vo fotogalérii Vendula Pizingerová

Najprv sa musela vyrovnať so smrťou prvorodenej dcérky Klárky, potom sa jej konečne po rokoch narodil vytúžený syn Jakub. Krátko nato prišla o manžela Karla Svobodu, ktorého sužovali depresie a napokon spáchal samovraždu.

Karel Svoboda so svojou druhou manželkou Vendulou prežil v dome aj smutné okamihy. 13 obrázkov vo fotogalérii Karel Svoboda so svojou druhou manželkou Vendulou prežil v dome aj smutné okamihy.

Východisko z neradostnej situácie hľadala v manželstve s podnikateľom Patrikom Aušom, ale o pár rokov sa ukázalo, že to bol krok vedľa, a manželstvo sa napokon skončilo rozvodom.

Vendula Svobodová a Josef Pizinger. 13 obrázkov vo fotogalérii Vendula Svobodová a Josef Pizinger.

Až napokon po čase zbalila syna svojej kamarátky Josefa Pizingera. Vzťah, ktorému nikto veľké šance nedával, však napočudovanie nestroskotal, a dokonca vyústil do manželstva. A Vendula, ktorá má v životných hodnotách dávno jasno, si ho užíva plnými dúšakmi.

Vendula s manželom často chodí do hôr. 13 obrázkov vo fotogalérii Vendula s manželom často chodí do hôr.

Keďže jej mladý manžel je veľmi aktívny človek, aj Vendula sa popri ňom dá nahovoriť na pomerne adrenalínové aktivity, napríklad v zime spolu s ním stanovala v horách na snehu.

Vendula Pizingerová sa nebojí urobiť si žarty aj zo seba, pozrite, akú šialeeú grimasu vystrúhala... 13 obrázkov vo fotogalérii Vendula Pizingerová sa nebojí urobiť si žarty aj zo seba, pozrite, akú šialeeú grimasu vystrúhala...

Aj nedávno zavesila na sociálnu sieť svoju fotku, na ktorej je nenalíčená a s parádnou grimasou, takže by ste ju sotva spoznali. Vendula však nepotrebuje byť v každej situácii za krásavicu a dokáže sa zabaviť aj sama na sebe. A dokonca sa zbavila aj blond farby vlasov, teraz je z nej takáto sexi ryšavka. Nuž, veru, zmena je život...

Vendula Pizingerová zmenila účes aj farbu vlasov. 13 obrázkov vo fotogalérii Vendula Pizingerová zmenila účes aj farbu vlasov.

  Vendula Pizingerová 13 obrázkov vo fotogalérii Vendula Pizingerová

Tlačiť Diskusia (4)