Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Kráska Catherine Zeta-Jones ukázala, ako vyzerá po prebudení a bez mejkapu: Pohľad na ňu vás prekvapí!

14.09.2017 bak

Táto žena má 47 rokov? Viac ako 30 by ste jej nehádali...

Catherine Zeta-Jones 7 obrázkov vo fotogalérii Catherine Zeta-Jones

Naozaj sa nemá za čo hanbiť. Krásna herečka pôvodom z Walesu zverejnila na Instagrame svoju rannú selfie bez mejkapu a s rozcuchanými vlasmi. Fanúšikovia nešetrili slovami chvály. Nehádali by ste jej viac ako 30, hoci 25. septembra oslávi 48 rokov. Predviedla dokonalú pleť bez vrások a na fotke pôsobí veľmi sviežo a oddýchnuto. „Dospávam,“ napísala k obrázku.

Ranná selfie z jej Instagramu. 7 obrázkov vo fotogalérii Ranná selfie z jej Instagramu.

Mama dvoch detí a manželka herca Michaela Douglasa prezradila, že svoj prirodzený a mladistvý vzhľad si udržiava používaním arganového oleja na tvár pred spaním, pravidelným cvičením a mentálnym wellness. A ďalšia finta pre krásu: „Pite veľa vody!“

Herečka tiež každý deň cvičí, lebo si myslí, že vypotiť sa je jednoducho zdravé. Keď príde reč na zásahy plastických chirurgov, odmieta, že by si nechala čokoľvek vylepšiť, hoci v budúcnosti to nevylučuje. 

Oscarová herečka z filmu Chicago prežila s Michaelom Douglasom už 17 rokov manželstva a majú spolu syna Dylana (17) a dcéru Carys (14).

Catherine Zeta-Jones 7 obrázkov vo fotogalérii Catherine Zeta-Jones Catherine Zeta-Jones vyzerá stále úžasne. 7 obrázkov vo fotogalérii Catherine Zeta-Jones vyzerá stále úžasne. Catherine Zeta-Jones 7 obrázkov vo fotogalérii Catherine Zeta-Jones Herečka zreje s vekom ako víno a takéto šaty si môže stále dovoliť. 7 obrázkov vo fotogalérii Herečka zreje s vekom ako víno a takéto šaty si môže stále dovoliť. Catherine Zeta-Jones (1993) 7 obrázkov vo fotogalérii Catherine Zeta-Jones (1993)

Tlačiť Diskusia (1)