Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Odhalila, že jej partner vedie dvojitý život: Nevzdám sa ho kvôli jedinej veci!

24.09.2017 pkr

Ocitla sa v bezvýchodiskovej situácii, ktorá jej spôsobuje bolesť. Čo ďalej?

Jej partner vedie dvojitý život. 2 obrázky vo fotogalérii Jej partner vedie dvojitý život.

Hovorieva sa, že na dobrý vzťah treba neuhasínajúcu iskru. V mojom prípade nestačí ani vášeň, ani štvorročný syn. Hoci mu dávam všetko, aj tak sa na Facebooku objavujú nové a nové fotky, na ktorých si vychutnáva drink s matkou jeho zvyšných detí. Donekonečna sa sama seba pýtam, či je skutočne stále s ňou. Keď som ho spoznala, vyzeral ako úžasný muž. V ten deň som sa snažila vyložiť nákup zo starého bicykla. Zrazu ku mne pristúpil. Bol taký nápomocný a atraktívny. Keď sa ma spýtal, či mám voľný večer, cítila som sa polichotená. Celý večer sme strávili v pube a potom skončili v mojom byte. Ostal cez noc a odvtedy sme sa nemohli nabažiť jeden druhého.

To bolo pred šiestimi rokmi. Vtedy som mala 21 a on 33. Stále ma navštevuje raz do týždňa, náš intímny život je úžasný, no vždy ostane len jednu noc. Robí to aj napriek tomu, že nášmu malému synovi veľmi chýba. Pozná moju rodinu, všetci ho majú radi, no ja som podobnú česť nemala. Od začiatku som vedela, že má dve deti. Vtedy bol ešte stále s ich matkou, no predpokladala som, že ju opustí vo chvíli, keď sa dáme dokopy. S matkou jeho ostatných detí trávi celý týždeň. 2 obrázky vo fotogalérii S matkou jeho ostatných detí trávi celý týždeň.

Keď vidím jeho fotky s druhou ženou, som nešťastná. Zaujímalo by ma, čo si myslí ona, keď sa jej muž raz týždenne vyparí. Pre môjho syna nie je pravým otcom, trávi s ním minimum času. Kedykoľvek sa spýtam, či sa od ženy odsťahuje, zmení tému. Nechcem ho stratiť, takže prijímam to, čo mi dáva. Stále mi je však ľúto môjho malého syna. Rodina sa vypytuje na našu budúcnosť a ja nenávidím fakt, že sa musím vyhýbať ich otázkam. Nemyslím si, že by som mala byť po toľkých rokoch v tejto situácii. Občas sa tiež obávam, že jeho druhá žena zistí, kto som a dá mu ultimátum – ja alebo ona? Vtedy by som ho úplne stratila. Hovorí, že ma miluje. Ale ak je to pravda, prečo sa nevzdá pohodlia manželstva a nežije len so mnou?

Tlačiť Diskusia (1)