Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Nechcene otehotnela a s bábätkom žila sama v hrozných podmienkach: Už ani nedúfala, že sa to zmení, keď...

24.09.2017 bak

Developer a multimilionár Marco Robinson (49), ktorý sám prežil ťažké detstvo, sa rozhodol kúpiť 3-izbový byt len preto, aby ho daroval niekomu, kto je v núdzi.

Milionára dojal príbeh mladej slobodnej mamičky. (ilustračné foto) 5 obrázkov vo fotogalérii Milionára dojal príbeh mladej slobodnej mamičky. (ilustračné foto)

Biznismen sa v programe televízie Channel 4 – Get a House for Free (Dostaň dom zadarmo) stretol s tromi skupinami ľudí. So ženou, ktorá strácala zrak, s rodinou sýrskych utečencov a mladučkou mamičkou. A všetkým sa rozhodol pomôcť v ich zložitej životnej situácii.

Sám vyrastal v ťažkých pomeroch, a tak sa rozhodol pomôcť iným. 5 obrázkov vo fotogalérii Sám vyrastal v ťažkých pomeroch, a tak sa rozhodol pomôcť iným.

Príbeh 18-ročnej slobodnej mamičky Holly ho však dojal natoľko, že byt sa rozhodol darovať práve jej po tom, čo mu ukázala plesňou napadnutý byt, v ktorom žije so svojím bábätkom. Biznismen priznal, že jej príbeh sa ho dotkol aj preto, že sám pochádza z biednych pomerov a vie, aké to je prespávať bez strechy nad hlavou.

Multimilionár Marco Robinson počúva príbeh mladej mamičky. 5 obrázkov vo fotogalérii Multimilionár Marco Robinson počúva príbeh mladej mamičky.

Na Marcovu štedrú ponuku reagovalo 8 000 ľudí, no on zredukoval počet žiadostí na tri. Napokon uspela mladučká Holly, ktorá sa priznala, že otehotnela nechcene – antibiotiká oslabili účinky antikoncepcie, ktorú brala.

Maličký byt, v ktorom doteraz žila, nemal vaňu, v ktorej by okúpala malú dcérku a steny sprchového kúta boli pokryté plesňou, z ktorej maličká kašľala. Podnikateľ sa vyjadril, že sa rozhodol pomôcť Holly preto, lebo nechcel, aby jej dcérka Bethany vyrastala v takých biednych podmienkach ako on.

Holly bola dojatá k slzám. 5 obrázkov vo fotogalérii Holly bola dojatá k slzám.

Konečne vo svojom! 5 obrázkov vo fotogalérii Konečne vo svojom!

Holly neskrývala dojatie a povedala, že je šťastná hlavne kvôli dcérke, ktorej bude môcť konečne ponúknuť lepší život, domov a stabilitu.

Tlačiť Diskusia