Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Nechutné! Keď videla, čo sa deje vo fitku, kam chodí jej priateľ, skoro odpadla: Takto sa správa zadaný muž?

24.09.2017 bak

Chcela otestovať vernosť svojho priateľa, no dopadlo to horšie, ako v jej najhorších predstavách. Toto určite nechcela vidieť!

Vo fitku ho balila sexi trénerka. 2 obrázky vo fotogalérii Vo fitku ho balila sexi trénerka.

Obľúbená šou na kanáli YouTube s názvom To Catch a Cheater (Načapať neverníka) priniesla ďalšie kruté odhalenie. Američanka žijúca v Mexiku najala sexi osobnú trénerku, ktorá vystupovala pod menom Andrea, a poslala ju za svojím priateľom do posilňovne. Ona všetko sledovala cez skrytú kameru.

Obézny chlapík sa práve rozcvičoval, keď k nemu pristúpila Andrea a ponúkla mu pomoc. Predstavila sa ako osobná trénerka a rozohrala s ním naozaj poriadne horúci tréningový set. Pri jednotlivých cvikoch sa ho lascívne dotýkala a zároveň nechala jeho dotýkať sa jej. Žena, ktorá to celé zinscenovala a sledovala, postupne červenala od zlosti. Párik si vymieňal lichôtky a správal sa k sebe veľmi dôverne.

Už sa nevládala na to pozerať! 2 obrázky vo fotogalérii Už sa nevládala na to pozerať!

Na záver si vymenili telefónne čísla, a keď sa ho Andrea spýtala, či má priateľku, odpovedal dôrazne, že nie. Naplánovali si rande a neverník sa ponúkol, že jej dokonca niečo uvarí u seba doma. Nešťastná žena, ktorá to celé sledovala, bola zúrivá od zlosti. Keď mu zavolala a chcela vysvetlenie, poprel, že sa stretol s osobnou trénerkou. Po chvíli dodal, že síce trénoval, ale s mužom. „Si hnusné prasa!“ nešetrila nadávkami.

Pikoška je, že táto žena sa neobjavila v šou po prvýkrát. V minulosti zase načapala pomocou kamery svojho predošlého priateľa, ako si dohodol rande so sporo odetou staršou ženou...

Celé video si môžete pozrieť TU ›››

Tlačiť Diskusia (1)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE