Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Nechutné! Keď videla, čo sa deje vo fitku, kam chodí jej priateľ, skoro odpadla: Takto sa správa zadaný muž?

24.09.2017 bak

Chcela otestovať vernosť svojho priateľa, no dopadlo to horšie, ako v jej najhorších predstavách. Toto určite nechcela vidieť!

Vo fitku ho balila sexi trénerka. 2 obrázky vo fotogalérii Vo fitku ho balila sexi trénerka.

Obľúbená šou na kanáli YouTube s názvom To Catch a Cheater (Načapať neverníka) priniesla ďalšie kruté odhalenie. Američanka žijúca v Mexiku najala sexi osobnú trénerku, ktorá vystupovala pod menom Andrea, a poslala ju za svojím priateľom do posilňovne. Ona všetko sledovala cez skrytú kameru.

Obézny chlapík sa práve rozcvičoval, keď k nemu pristúpila Andrea a ponúkla mu pomoc. Predstavila sa ako osobná trénerka a rozohrala s ním naozaj poriadne horúci tréningový set. Pri jednotlivých cvikoch sa ho lascívne dotýkala a zároveň nechala jeho dotýkať sa jej. Žena, ktorá to celé zinscenovala a sledovala, postupne červenala od zlosti. Párik si vymieňal lichôtky a správal sa k sebe veľmi dôverne.

Už sa nevládala na to pozerať! 2 obrázky vo fotogalérii Už sa nevládala na to pozerať!

Na záver si vymenili telefónne čísla, a keď sa ho Andrea spýtala, či má priateľku, odpovedal dôrazne, že nie. Naplánovali si rande a neverník sa ponúkol, že jej dokonca niečo uvarí u seba doma. Nešťastná žena, ktorá to celé sledovala, bola zúrivá od zlosti. Keď mu zavolala a chcela vysvetlenie, poprel, že sa stretol s osobnou trénerkou. Po chvíli dodal, že síce trénoval, ale s mužom. „Si hnusné prasa!“ nešetrila nadávkami.

Pikoška je, že táto žena sa neobjavila v šou po prvýkrát. V minulosti zase načapala pomocou kamery svojho predošlého priateľa, ako si dohodol rande so sporo odetou staršou ženou...

Celé video si môžete pozrieť TU ›››

Tlačiť Diskusia (1)