Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Zlý sen! TOTO si princezná so zlatou hviezdou na čele nezaslúžila, jej dcéru postihla šokujúca tragédia

24.09.2017 Casprezeny.sk

Takú starobu si nezaslúžila! Herečka Marie Kyselková (82) neprežíva šťastné obdobie. Čo ju tak trápi? Tých vecí je hneď niekoľko, ale táto je najhoršia...

Princovia nestarnú a králi už vôbec. 10 obrázkov vo fotogalérii Princovia nestarnú a králi už vôbec.

Herečka Marie Kyselková, ktorá sa preslávila ako princezná Lada v rozprávke Princezná so zlatou hviezdou na čele, by sa mohla tešiť z toho, že sa dožila úctyhodného veku, no žiaľ, sužujú ju veľké trápenia.

Prvé veľké trápenie je jej podlomené zdravie. Herečka sa už dávnejšie sťažovala na obrovské bolesti chrbta, dokonca podstúpila aj operáciu, ale liečba nezabrala a tak slávna herečka skončila na invalidnom vozíku.

Marie Kyselková 10 obrázkov vo fotogalérii Marie Kyselková

Oveľa väčšie trápenie pre ňu však predstavuje jej jediný syn Ondřej, ktorého má z prvého manželstva s hercom Petrom Haničincom. Nielenže jej vzťah s charizmatickým hercom nevyšiel, ale nevydaril sa im ani ich jediný syn, kvôli ktorému svojho času ukončila úspešne našliapnutú hereckú kariéru. Podľa slov Marie Kyselkovej syn Ondřej mal finančné problémy, pretože sa v práci nikdy nepretrhol. Keď ho však prestala podporovať, prerušil so svojou matkou všetky kontakty. Bývalá herečka tak na staré kolená zažíva trpké chvíle, ktoré nechce zažiť žiadny rodič.

Marie Kyselková 10 obrázkov vo fotogalérii Marie Kyselková

Herečke sú oporou v starobe jej dve dcéry, Alžběta a Žofie, ktoré má z druhého manželstva so stomatológom Vladimírom Demkom. No aj tu sa udiala smutná udalosť. Jej dcéra Žofie, ktorá svojej slávnej matke akoby z oka vypadla, skončila na psychiatrii v Bohniciach. Žofie, ktorá pôvodne vyštudovala balet, ale pre ťažkú nehodu sa ho musela vzdať, sa o svoju matku vzorne starala, lenže potom znenazdania skončila na psychiatrii, kde je už niekoľko týždňov a nie je jasné, dokedy tam ešte bude...

 

 

Tlačiť Diskusia