Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Toto sa im páčiť nebude... Známe Slovenky podľahli tomu istému mužovi!

26.09.2017 Casprezeny.sk

Vystupujú na obrazovkách, majú tisícky fanúšikov na sociálnych sieťach a i napriek tomu sa snažia strážiť si svoje súkromie...

Známe Slovenky podľahli tomu istému mužovi! 10 obrázkov vo fotogalérii Známe Slovenky podľahli tomu istému mužovi!

Gabiku Marcinkovú, Barboru Rákovskú a Nelu Pociskovú však spája jeden muž!

Túto exkluzívnu informáciu sa podarilo vypátrať týždenníku Nový Čas pre ženy.

Jedna šťastne vydatá, druhá slobodná mamička, tretia si užíva výchovu syna so svojím partnerom hercom a i napriek tomu, pár mesiacov dozadu, každá trávila svoj čas s tým istým chlapom a na tom istom mieste!

Nejde o žiadneho Casanovu, ale o uznávaného a medzi celebritami obľúbeného fotografa Dušana Křísteka, ktorý spolu s nimi pripravoval cover foto pre Nový Čas pre ženy.

Pohodová a usmievavá atmosféra nechýbala ani na jednom fotení. A dôkazom, ako to Dušan so ženami vie, je tvár na titulke týchto známych žien, ktoré skutočne zažiarili. Známe Slovenky podľahli tomu istému mužovi. 10 obrázkov vo fotogalérii Známe Slovenky podľahli tomu istému mužovi.

Každá žena by sa aspoň raz vo svojom živote chcela dostať na titulku obľúbeného magazínu. My vám túto možnosť ponúkame práve teraz.

Ak si chcete užiť dokonalú starostlivosť, perfektný styling a deň pred objektívom ako pravá celebrita, neváhajte sa prihlásiť do tretieho ročníka našej súťaže Tvár na titulke 2017.

Okrem toho, že vaša tvár zažiari na obálke viac ako 100 000 kusov nášho prvého vydania v roku 2018, môžete vyhrať fantastický predĺžený víkend v X-BIONIC ®HOTEL v Šamoríne, kávovar Tassimo Vivy, či kuchársku knihu mladej slovenskej blogerky Angie Bakes.

 

Pre viac info kliknite sem:

 

Tlačiť Diskusia