Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Zaľúbený pár z Gilmoriek po rokoch: Rory stále vyzerá ako tínedžerka, ale Jess... Ten sa poriadne zmenil!

12.10.2017 anm

V seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov tvorili krásny pár. Rory vyzerá takmer rovnako ako pred rokmi, ale jej mladý fešák Jess... Ten sa veru veľmi zmenil!

Herci sa rozišli dvakrát. Raz v seriáli, druhýkrát v skutočnom živote. 18 obrázkov vo fotogalérii Herci sa rozišli dvakrát. Raz v seriáli, druhýkrát v skutočnom živote.

Spojil ich seriál Ženy z rodu Gilmorovcov. Rory (Alexis Bledel) práve chodila so sladkým fešákom Deanom, keď sa na scéne objavil jeho protiklad - rebel Jess. Preletela medzi nimi taká iskra, že sa to už nedalo zastaviť... Fanúšikovia dodnes ľutujú, že im to spolu nevydržalo a Rory nakoniec skončila s Loganom, ktorý mnohým vôbec nebol sympatický. Jej prvým chlapcom bol sladký fešák Dean. Rebel Jess bol jeho protikladom, možno preto Rory tak veľmi očaril... 18 obrázkov vo fotogalérii Jej prvým chlapcom bol sladký fešák Dean. Rebel Jess bol jeho protikladom, možno preto Rory tak veľmi očaril...

Milo Ventimiglia vložil do postavy Jessa presne to, po čom mnohé dievčatá túžia. Bol charizmatický, rebeloval a zároveň mal dobré srdce a dokázal o Rory statočne bojovať. Až tak, že si ju získal aj v skutočnom živote. Alexis a Milo tajne randili 4 roky. Rozišli sa v roku 2006. 18 obrázkov vo fotogalérii Alexis a Milo tajne randili 4 roky. Rozišli sa v roku 2006.

Dvojica spolu randila niekoľko rokov. Hoci sa ich cesty rozišli, nedávno ich spojila spoločenská udalosť - odovzdávanie cien Emmy Awards. Nominovaný Milo a ocenená Alexis sa objavili na červenom koberci a fanúšikovia Gilmoriek si tak mohli pozrieť, ako sa ich obľúbení hrdinovia zmenili.

Alexis sprevádzal jej manžel Vincent Kartheiser, za ktorého je vydatá od roku 2014. Bol to pre ňu veľmi úspešný večer, pretože si odniesla svoju prvú cenu Emmy za hosťovanie v seriálej dráme Príbeh služobníčky. V prvej sérii si zahrala postavu Ofglen.

Milo Ventimiglia bol nominovaný v kategórii Najlepší herec v hlavnej úlohe (seriál This is us). A kým Alexis aj po rokoch vyzerá ako tínedžerka a nezmenil ju ani pôrod syna, jej niekdajší priateľ Milo sa zmenil oveľa výraznejšie. Už to nie je ten sladký chlapec, ktorého si pamätáme. Vykľul sa z neho zrelý muž - v júli oslávil okrúhlych 40 rokov a zdá sa, že svoju osudovú ženu ešte stále nenašiel.

Na začiatku roku sa začalo klebetiť, že zalovil mimo vôd šoubiznisu a randí s 31-ročnou Kelly Egarian. Keďže si prísne stráži súkromie, fanúšikovia sa viac nedozvedeli. "Chcel byť diskrétny, pretože ona nie je celebrita. Ale nie je to jej prvý vzťah s mužom zo šoubiznisu, randila aj so spevákom zo skupiny ´N Sync J. C. Chasezom," prezradil zdroj z jeho okolia a zároveň dodal, že Milo a jeho nová priateľka "pôsobia šťastne a veľmi zamilovane".


Všetky fotografie nájdete v galérii. 


 

Tlačiť Diskusia