Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Fúha, TOTO nie je pekný pohľad! Keď uvidíte fotku Ewy Farnej, zaplačete: Niečo také si naozaj nezaslúžila

12.10.2017 Casprezeny.sk

Ewa Farna je baba krv a mlieko a hoci má občas nejaké to kilo navyše, zväčša vyzerá vždy dobre, ale... Pozrite sa, čo jej vyviedli fanúšikovia.

Ewa Farna 18 obrázkov vo fotogalérii Ewa Farna

Hoci je mladá, tento rok oslávila speváčka Ewa Farna už jubilejných desať rokov na hudobnej scéne. Množstvo fanúšikov má nielen v česku, ale aj v Poľsku. Speváčka s nimi čulo komunikuje na sociálnych sieťach a jej fanúšikovia chodia na jej koncerty. Fotkami potom zásobujú fan stránky. Občas sa ale stane, že aj majster tesár sa utne...

Ewa Farna 18 obrázkov vo fotogalérii Ewa Farna

Speváčka Ewa Farna je krásna baba, no toto si od svojich fanúšikov nezaslúžila. Počas jedného vystúpenia ju totiž odfotili v nie príliš lichotivej pozícii. Ewa, rozvášnená počas spevu, totiž vyzerala, akoby naozaj mala oné "boky jako skříň", o ktorých kedysi spievala vo svojej pesničke. Nuž, nie každý záber sa musí vydariť, ale na fotke aspoň vidno, že Ewa spev miluje a vkladá do neho všetku svoju energiu.

V každom prípade, Ewa je kočka, a môže sa popýšiť aj oveľa krajšími snímkami. Všetky fotografie si môžete pozrieť v galérii.

 

Tlačiť Diskusia (3)