Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Známa herečka sa chcela pochváliť fotkou svojho potomka, no fanúšikovia si servítku nebrali: Čo to nevidíš?

14.01.2018 Casprezeny.sk

Hrdinka obľúbeného seriálu z 90. rokov zverejnila fotku svojho anjelika a fanúšikovia ju zasypali kritikou. Čo im prekážalo?

Jej dvaja anjelikovia rastú ako z vody. 29 obrázkov vo fotogalérii Jej dvaja anjelikovia rastú ako z vody.

Americká herečka Beverley Mitchell (36) sa preslávila ako zhovorčivá Lucy v rodinnom seriáli V siedmom nebi. Nakrúcal sa v rokoch 1996-2007 a diváci tak mohli sledovať, ako Beverley vyrastá a dospieva priamo pred kamerami. Známa herečka sa chcela pochváliť fotkou svojho potomka, no fanúšikovia si servítku nebrali: Čo to nevidíš? 29 obrázkov vo fotogalérii

Dnes je z detskej herečky spokojná manželka a mama dvoch detí. Za svojho dlhoročného priateľa, účtovníka Michaela Camerona sa vydala v roku 2008. Na rozprávkovej svadbe v Taliansku nemohli chýbať ani jej seriálové sestry Jessica Biel a Mackenzie Rosman, tentoraz v úlohe družičiek. Známa herečka sa chcela pochváliť fotkou svojho potomka, no fanúšikovia si servítku nebrali: Čo to nevidíš? 29 obrázkov vo fotogalérii

Manželia sa v roku 2013 tešili z narodenia prvého dieťaťa, dcéry Kenzie Lynne. O rok neskôr prišiel na svet syn Hutton. A práve ním sa herečka nedávno pochválila na sociálnej sieti. K fotke pridala komentár: "Nie som si istá, či to bol dobrý nápad, ale je taký roztomilý! #maminchlapček" Dievčatko či chlapček? Niektorí fanúšikovia boli z tejto fotky zmätení. 29 obrázkov vo fotogalérii Dievčatko či chlapček? Niektorí fanúšikovia boli z tejto fotky zmätení.

Fanúšikovia ju zasypali dvojakými komentármi. Niektorí sa rozplývali nad tým, aký je jej syn rozkošný, iným sa nepáčilo, že pripomína skôr dievčatko než chlapca. "Veď vyzerá ako dievča. Daj toho chlapca ostrihať!" "Je roztomilý, ale potrebuje aj roztomilý strih." Tiež ste si najskôr pomysleli, že sa pozeráte na dievčatko? :) Jej dvaja anjelikovia rastú ako z vody. 29 obrázkov vo fotogalérii Jej dvaja anjelikovia rastú ako z vody.

Beverley našla v manželovi svoju životnú lásku. S Michaelom im to perfektne klape a ich šťastné rodinné fotky sú toho dôkazom. Z ich anjelikov vyrastajú šťastné deti a takto im to spolu pristane:

Tlačiť Diskusia