Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Brenda z Beverly Hills opäť v spoločnosti: Aha, ako ju zmenila rakovina, teraz je z nej celkom iný človek

22.01.2018 Casprezeny.sk

Búrliváčka Brenda z Beverly Hills si kvôli rakovine vytrpela svoje, ale podarilo sa jej vyliečiť. A takto ju choroba zmenila.

Shannen Doherty 20 obrázkov vo fotogalérii Shannen Doherty

Keď herečka Shannen Doherty ochorela na rakovinu, svojich fanúšikov dojímala fotkami z priebehu choroby a liečby. Tí boli s ňou, povzbudzovali ju na sociálnych sieťach v jej boji s chorobou, priali jej zdravie a tešili sa, keď sa jej stav začal zlepšovať.

Na sociálnych sieťach pravidelne informuje, ako sa cíti. 20 obrázkov vo fotogalérii Na sociálnych sieťach pravidelne informuje, ako sa cíti.

Choroba herečku poznačila. Búrliváčka Brenda je dávno preč. Keď kedysi taká krásna a divoká Brenda prišla o vlasy a zničená z chemoterapie ležala bezvládne na posteli, vtedy bolo všetkým jej fanúšikom ťažko na duši. Našťastie mala pri sebe obetavých ľudí, ktorí jej pomáhali, a to najmä mamu a manžela.

Manžel Kurt Iswarienko je pre Shannen veľkou oporou. 20 obrázkov vo fotogalérii Manžel Kurt Iswarienko je pre Shannen veľkou oporou.

Pred pár dňami sa herečka objavila v spoločnosti na party a bolo na prvý pohľad vidno, že choroba ju zmenila. Z búrliváčky Brendy je dnes elegantná dáma, možno trošku zničená v tvári, ale to sa možno ešte časom upraví, predsa je to ešte len pár mesiacov, odkedy sa vyliečila z rakoviny. A snáď ju už nič také zlé ako rakovina v budúcnosti ani nečaká...

Cena za odvahu je pre herečku dôležitá, znamená ďalšie povzbudenie. 20 obrázkov vo fotogalérii Cena za odvahu je pre herečku dôležitá, znamená ďalšie povzbudenie.

Shannen Doherty, Jason Priestley 20 obrázkov vo fotogalérii Shannen Doherty, Jason Priestley

Shannen Doherty, Jason Priestley 20 obrázkov vo fotogalérii Shannen Doherty, Jason Priestley

 

Tlačiť Diskusia (1)