Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Módna polícia: Celebritná doktorka Pallová sexi ako vždy, ale pozriete nižšie a... Ten detail zbadal každý

13.02.2018 bes

Známe dámy a páni sa ukázali v spoločnosti na premiére filmu. Ako sa im vydaril výber ich outfitov. Pozrite si fotografie, budete prekvapení.

Karin Hajdu, Gabika Drobová, Bruno Ciberej,Alena Pallová 6 obrázkov vo fotogalérii Karin Hajdu, Gabika Drobová, Bruno Ciberej,Alena Pallová

Premiéru filmu 50 odtieňov slobody si nedali ujsť mnohé známe dámy a páni. Ako sa na takúto príležitosť obliekli? Dámy prišli vyfintené, ale ani páni v ničom nezaostávali, práve naopak.

Gabika Drobová: Sexica v čiernom

Gabika Drobová 6 obrázkov vo fotogalérii Gabika Drobová

Vyžaruje sebavedomie a štýl. Páči sa nám kombinácia dlhého saka, legínsov a čižiem nad kolená. Kvapku štýlovej rebélie dodáva ležérny šál, kabelka s nitmi a náramok. Perfektnou bodkou je červený rúž.

Alena Pallová: Chytená do siete

Alena Pallová 6 obrázkov vo fotogalérii Alena Pallová

Uf, šaty alá dlhá košeľa sú síce in, ale tieto sú krátke až príliš. Pani doktorka vyzerá, akoby si zabudla čosi obliecť. Nehovoriac o pokožke, ktorá (hoci je bez chybičky) sa neesteticky pretláča cez sieťované pančuchy. Musíme však pochváliť, kombináciu „myšího kožíška“, kabelky a semišových čižiem – tá je naozaj cool.

Karin Hajdu: Večné dievča

Karin Hajdu 6 obrázkov vo fotogalérii Karin Hajdu

Karin sa drží svojho sexi štýlu, ktorý jej pristane. Kombinácia bomberky, trička a potrhaných džínsov ju omladzuje, no farebná kabelka pôsobí trochu prvoplánovo. Čo tak vymeniť ju za vybíjanú čiernu alebo nejaký vkusný metalický model?

Bruno Ciberej: Sto bodov za tenisky

Bruno Ciberej 6 obrázkov vo fotogalérii Bruno Ciberej

Tomu sa povie outfit! Bruno skombinoval dva osvedčené decentné tóny – hnedú a čiernu. Samo o sebe veľmi štýlové, no ústredným motívom sú leopardie tenisky. Má to vtip a originalitu!

Juraj Bača a Jasmina Alagič: Do gala!

Juraj Bača a Jasmina Alagič 6 obrázkov vo fotogalérii Juraj Bača a Jasmina Alagič

Ako im to pristane! Juraj v čiernom obleku a sivej viazanke vyzerá ako slovenský Christian Grey a Jasmína je okúzľujúca v elegantnej snehobielej róbe, ktorá zvýrazňuje jej dokonalé krivky. Spoločenské šaty ozdobené pierkami a strapcami sú mimochodom najväčším trendom nastávajúcej sezóny.

 

Tlačiť Diskusia (8)