Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

On je fešák, ale to ste ešte nevideli ju! Dcéra agenta 007 Daniela Craiga má krásne črty tváre: Podobá sa naňho?

13.06.2018 bak

Má 25 a je začínajúca herečka. Zdá sa, že hviezdne kvality sa u nich dedia.

Daniel Craig 6 obrázkov vo fotogalérii Daniel Craig

Daniel Craig, slávny predstaviteľ Jamesa Bonda, je jedným z najslávnejších mužov planéty a sotva sa nájde niekto, kto by ho nepoznal. Jeho 25-ročná dcéra Ella, ktorú má z prvého manželstva s herečkou Fionou Loudon, však zostávala doteraz v jeho tieni.

To sa však môže čoskoro zmeniť, lebo je o nej čoraz viac počuť. Snaží sa presadiť ako herečka a účinkuje najmä v divadelných predstaveniach spoločnosti Shakespeare & Company. Zahrala si aj v krátkom filme Maneater o nástrahách moderného randenia.

Here’s the old head shot thing. 📸 @denebcatalan

Príspevok, ktorý zdieľa Ella Loudon (@ellaloudonpersonal),

Ella, ktorá je veľmi fotogenická, je aktívna aj na sociálnych sieťach a nemá problém podeliť sa o rodinné fotky. Keď oslavoval jej otec 50-tku, uverejnila spoločnú čierno-bielu selfie s ním a pripísala: Ocino oslavuje 50! Som na neho taká pyšná. Ľúbim ťa navždy. Všetko najlepšie a veľa lásky od tvojej malej nočnej mory.“

📸 @playbyme #dolcegabbana

Príspevok, ktorý zdieľa Ella Loudon (@ellaloudonpersonal),

Daniel Craig a jeho druhá manželka, herečka Rachel Weisz (48), sú momentálne v očakávaní prvého spoločného potomka. Ella bola jednou zo štyroch osôb, ktoré sa zúčastnili na ich tajnom svadobnom obrade v New Yorku v roku 2011. Craig bol ženatý s Ellinou mamou Fionou dva roky. Ella má so svojou macochou Rachel blízky a dobrý vzťah.

Tlačiť Diskusia