Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Dymové líčenie: Vykúzlite si zvodný mačací pohľad

28.02.2008 Casprezeny.sk

Upriamte pozornosť na vaše oči jednoduchým dymovým líčením. Budete pôsobiť zmyselne a neodolateľne. Toto líčenie je vhodné najmä na večierok, ale aj všade tam, kde chcete očariť.

Dymové líčenie: Vykúzlite si zvodný mačací pohľad

Tón v tóne

Dymové líčenie nevyzerá dobre len v sivých a čiernych tónoch. Ak použijete tmavú fialovú alebo odtiene hnedej, bude pôsobiť mäkšie a nežnejšie. Zelenookým ženám sa hodia fialové odtiene, modrookým všetky hnedé a zlaté. Hnedé oči vyzerajú úžasne orámované neutrálnymi alebo tyrkysovými farbami.

Ako prvé naneste na horné a dolné viečko mäkkým štetcom jemnú vrstvičku púdru. Zabránite tak vzniku lesklých partií a výsledok bude pôsobiť vyváženejšie.
Pomocou štetca naneste na horné viečko a do očného záhybu tmavý očný tieň, a to smerom zvonka dovnútra. Pričom ho rozmažte vatovou tyčinkou dostratena.
Líčenie bude pôsobiť jemnejšie, ak použijete do vnútorného kútika oka svetlejší odtieň.
TIP: Ak chcete, aby vaše oči vyzerali ešte výraznejšie a neodolateľnejšie, nakreslite na vnútornu stranu viečka čiernou ceruzkou linku.
Ten istý farebný odtieň, ako ste naniesli na vonkajší kútik oka, naneste tenkým štetcom na spodné viečko k mihalniciam a opatrne rozotrite vatovou tyčinkou. Líčenie bude vyzerať jemne a zahmlene.
Ešte pred nanesením špirály si mihalnice dôkladne vytočte špeciálnymi klieštikmi smerom nahor. Mihalnice získajú pekný tvar a oči budú pôsobiť väčšie.
Na horné a spodné mihalnice naneste niekoľko vrstvičiek maskary. Najlepší efekt docielite pomocou špeciálnej špirály zväčšujúcej objem.

Nakoniec orámujte vonkajší kútik oka smerom dovnútra čiernou kajalovou ceruzkou.

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE