Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Prekyslenie spôsobuje bolesti brucha a únavu!

17.10.2009 Casprezeny.sk

Pociťujete niekedy tlak v bruchu a dokonca trpíte nevysvetliteľnou únavou? Mgr. Antónia Mačingová má pre vás recept ako sa zbaviť prekyslenia organizmu.

ilustračné foto ilustračné foto
247314 Kto je Mgr. Antónia Mačingová?
Expertka na zdravú výživu, napísala dve knihy, ktoré vyšli pod názvami Zhubněte jednou provždy a Najedzte sa do štíhlosti. "V minulosti som sa často stretávala s otázkami zo strany žien, ale aj mužov, ktorí mali problémy s väčším množstvom tuku na tele. Pýtali sa, čo by mohli zjesť, aby sa nasýtili a nepribrali.
To ma motivovalo k zostaveniu takej skladby stravy, aby v priebehu 6 - 8 týždňov (nesľubujem zázraky za pár dní) ľudia pocítili a videli účinky. A verte mi, nikto, kto sa pre tento spôsob očistného stravovania rozhodol netrpel hladom," tvrdí Antónia Mačingová.

Dobrý deň pani doktorka, chcela by som sa Vás opýtať na môj menší problém s pojedaním surových zemiakov. Od malička som patrila skôr medzi štíhlych, niekedy až super štíhlych ľudí. Celý môj život mi z času načas pribudli nové chute. Počas tehotenstva omietka, vyschnutá presušená pôda, momentálna cca ½ roka sú to surové zemiaky. Neviem sa dočkať momentu , keď prídem domov z práce a už bežím do pivnice a jeden ( väčší ) si ošúpem a s chuťou ho zjem. Budem mať 40 rokov a vážim cca 48-50 kg. Minerálne vody prijímam, mením ich, sladené nápoje obmedzujem, jem aj ovocie aj zeleninu. Mlieko a mliečne výrobky jem pomenej, avšak kupujem si jogurty so živou kultúrou (1-2 ks v týždni ). (Čitateľka Danka)

Vyzerá to na nedostatok minerálov a vitamínov vo Vašom tele. Podvýživu. Zemiaky obsahujú hlavne draslík, vápnik a fosfor, ďalej sú to rôzne soli a vitamíny. Vaše telo potrebuje doplniť energiu – (v zemiakoch škrob), a tak sa Vám vytvára „neodolateľná“ chuť na uvedené „potraviny“. Výskumy ukázali, že nadmerná konzumácia zemiakov tehotnými ženami vedie k vrodenému zadnému rázštepu chrbtice.

 

Dobrý deň! Chcem sa vás spýtať ako poznám, že mám prekyslený organizmus. Ja si tiež chcem očistiť telo, mám rôzne zdravotné problémy, bolesti brucha, nafukovanie, zápchu. Ako postupovať? (Čitateľka Anna)

Dobrý deň Anna, práve tieto príznaky patria medzi tzv. skryté prekyslenie, možno niekedy pociťujete aj nevysvetliteľnú únavu. Aj ľudia, ktorí zadržiavajú tekutinu, a priberajú aj tzv. z vody sú silne prekyslení. Ďalej sú to ľudia trpiaci civilizačnými chorobami, cukrovkou, poruchou obličiek, atď. V mojich knihách, ktoré nájdete na stránkach (www.russo.sk a www.detoxi.sk) sa dozviete, ako sa dá veľmi účinne a v relatívne krátkom čase neutralizovať vnútro (zbaviť sa prekyslenia) a v ďalšej knihe návod na to, ako si zostavovať jedálniček aj po skončení 28 očistných dní.

 

Dobrý deň, mám možno trochu netradičný dotaz do tejto poradne...Ide o to, že sa vás chcem spýtať, ako odborníčky na zdravú výživu...praktikujem každé dva mesiace z náboženských dôvodov očistu, tzn. Že 7 dní prijímam ráno len misku suchej ryže a byliny a pijem len nesladený bylinný čaj. Už som to absolvoval dvakrát a veľmi mi to pomohlo, počas prvej očisty som bol veľmi vykoľajený, organizmus, a najmä mozog sa akosi nechcel adaptovať na nový režim, a tak som to musel predčasne ukončiť. Naposledy to už bolo oveľa lepšie, dokonca som zistil, že ten stav veľmi prospieva. Mozog si už zvykol, psychicky som sa cítil veľmi dobre, ale začal som mať problémy so žalúdkom. Dostavili sa nepríjemné kŕče a napínalo ma, ale posledné dva dni to zmizlo a bol som úplne v pohode. Chcel by som sa Vás teda spýtať, či si telo časom zvykne, a či v tom nie je nejaké riziko. Napríklad, že by som mohol dostať v priebehu tej očisty nejaký kolaps z nedostatku potravy alebo či by mi nemohla vzniknúť nejaká choroba. Zaujímajú ma len somatické problémy, nakoľko psychické problémy spojené s týmito vecami mám preštudované a nepociťujem žiadne vážnejšie nepríjemnosti. (Čitateľ Anton)

Dobrý deň. Opýtam sa Vás aj ja. Ak veríte vyšším duchovným zákonom, nemôžete očakávať, že Vám nejaký očistný proces poškodí. Predsa to robíte v nejakej viere a v presvedčení. Choroba je pokles vibrácií, to znamená, ak na duchovnej úrovni poklesneme, hrozí rizko získania vibrácie tej – ktorej choroby. Suchá ryža znamená uvarená alebo neuvarená? Ak je to uvarená ryža, uvedené množstvo a uvedená frekvencia pôstu za predpokladu, že netrpíte žiadnou zdravotnou poruchou nie je na prekážku. Z môjho pohľadu je to dokonca veľmi aj telu osožná činnosť.

Antónia Mačingová


Svoje otázky môžete posielať na mailovú adresu poradna@lesk.sk! Odpovede na nové otázky nájdete na Lesk.sk každú sobotu.

244656 V knihe " Zhubněte jednou provždy" od Antónie Mačingovej nájdete 28-dňový program stravovania - najúčinnejší program pri odkyslení organizmu, ktorý očistí vaše telo, doplní potrebné živiny a antioxidanty. Z uvedených receptov sa môžete najesť do úplného pocitu nasýtenia
PORADNE: RADA (6) , RADA (1) , aky bude rok 2014 (1)
Tlačiť Diskusia