Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

VIDEO – Martina Šindlerová o svojom šatníku: Je to hrôza!

17.07.2009 Casprezeny.sk

Sexi speváčka Martina Šindlerová nebola vždy krásne oblečená a upravená, práve naopak, v minulosti by sa jej outfity dali pokojne nazvať hrôzou.

Martina Šindlerová nebola vždy elegantná kráska, za mlada sa riadila heslom "čím horšie - tým lepšie". 18 obrázkov vo fotogalérii Martina Šindlerová nebola vždy elegantná kráska, za mlada sa riadila heslom "čím horšie - tým lepšie".

Bývalá superstaristka s božským hlasom je poriadny kus. Krásne modré oči, plné pery, bujný dekolt a dokonale zladený outfit - no vždy to tak nebolo. „V mojom šatníku je veľa extravagantných kúskov z čias, keď som mala asi trinásť. Tie si odkladám, pretože samu seba obdivujem za to, že som sa nehanbila v takých outfitoch chodiť na verejnosť,“ s úsmevom prezradila Šindlerová.

„Najhroznejšie boli všelijaké tričká a sukničky. Egocentrizmus, ktorý si teraz vybíjam na pódiu, som si v tých časoch vybíjala v oblečení a riadila sa heslom čím horšie – tým lepšie,“ bonzla na seba modrooká kráska. „Môj vtedajší imidž bol kombináciou všetkých možných štýlov,“ smiala sa Martina, z ktorej sa stala poriadna parádnica a v dlhých plesových šatách vyzerala neuveriteľne. „V mojej skrini nie sú ani jedny dlhé šaty, pretože si ich oblečiem iba raz, takže si ich požičiavam."

"V extravagantných plesových šatách sa však cítim veľmi dobre, ale niekedy mi príde, že niektoré šaty sú šité iba kvôli fotkám, pretože má človek problém v nich čo i len chodiť,“ povedala pre Lesk.sk speváčka, ktorej sme sa spýtali, či sa oblieka do krásnych modelov kvôli pozornosti pánov. „Nie, obliekam sa iba pre seba. A odkedy mám psíka, s ktorým musím chodiť päťkrát za deň von, tak je mi úplne jedno, v čom vyjdem na ulicu,“ dodala speváčka, ktorá je síce bez priateľa, ale ako sama tvrdí, je takto spokojná a šťastná.

VIDEO: Martina Šindlerová o hrôzostrašných kúskoch, ktoré ukrýva vo svojom šatníku

Tlačiť Diskusia