Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

VIDEO - Sexi rosničky radia: To sú naše módne hity!

21.07.2009 Casprezeny.sk

Atraktívne rosničky zo Slovenskej televízie Lucia Habancová a Lucia Palšovičová prezradili, aké sú ich letné módne hity!

Rosničky z STV Lucia Habancová (vľavo) a Lucia Palšovičová prezradili, v čom sa cítia najlepšie. 5 obrázkov vo fotogalérii Rosničky z STV Lucia Habancová (vľavo) a Lucia Palšovičová prezradili, v čom sa cítia najlepšie.

Každý deň nás informujú, aké bude počasie a aj podľa toho si vyberáme, čo na seba. Teda i rosničky musia vedieť, čo sa práve nosí a čo je trendy. Atraktívne moderátorky počasia zo Slovenskej televízie pre Lesk.sk prezradili, v čom sa v lete cítia najlepšie. „Ja osobne preferujem športovo–elegantnú módu a ako každá žena sa príležitostne oblečiem aj do elegantných šiat,“ povedala nám Lucia Palšovičová.

Taktiež tvrdí, že má rada kabelky, no zo všetkého najviac tenisky. „To je moja obľúbená obuv.“ Jej kolegyňa z počasia, Lucia Habancová miluje džínsy a košele. „To je moja úchylka,“ usmieva sa sexi rosnička. Čo sa týka topánok, na fitnes chodieva výlučne v teniskách, ale inak uprednostňuje pohodlnú obuv, ako napríklad sandáliky.

 

Rosničky z STV o tom, čo si v lete obliekajú najradšej.

Tlačiť Diskusia