Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Perfektný účes pre krátke vlasy: Bohatá ofina bez cestičky

03.11.2009 Casprezeny.sk

Umyť a ísť! To nie je len prázdny slogan. Základom svelého účesu je precízny strih a minimálny styling. Trendy frizúra vám nezaberie viac ako desať minút.

Perfektný strih pre krátke vlasy Perfektný strih pre krátke vlasy

Moderné a šik

Pevné, zdravé a jemne vlnité vlasy umožňujú vytvoriť ofinu strihanú do tváre bez cestičky, ktorá upriami pozornosť na oči.

Bohatá ofina bez cestičky

429332:gallery:true 1. Vlasy umyjeme šampónom na kučeravé vlasy, ktorý im dodá potrebnú vlhkosť. Balzam z rovnakého radu zabráni ich krepovateniu.
429333:gallery:true 2. Penové tužidlo na uhladenie a skrotenie nepoddajných kučier nanesieme do mierne presušených vlasov.
429334:gallery:true 3. Ofinu sčešeme do tváre a oddelíme ju od zvyšku vlasov. Tie vysušíme cez guľatú kefu. Účes tak získa plasticitu.
429335:gallery:true 4. Pomocou žehličky ofinu dokonale vyrovnáme. Pred žehlením použijeme prípravky, ktoré chránia vlasy pred teplom. Iba tak budú vždy krásne lesklé.
429336:gallery:true 5. Hustým vlasom, aby boli vzdušné, postačí minimum stylingu. Pasta na definovanie a zvýraznenie vĺn podčiarkne jednotlivé partie strihu. Na záver ich iba prelakujeme lakom s elastickým efektom smerom od korienkov.
Tlačiť Diskusia