Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Veľkonočná výzdoba sa bude niesť v duchu fialovej

31.03.2010 Casprezeny.sk

Už viete, ktorá farba bude kraľovať tohtoročnej veľkonočnej výzdobe? Tento rok je to bude fialová a všetky jej odtiene. Stavte na farbu hyacintov a krokusov.

Urobte si vajíčka doma. Urobte si vajíčka doma.

Pre občasných tvorcov

Ak sa necítite na žiadne komplikované výtvarné techniky, vezmite do ruky štetec, akrylovú farbu a jednu polovicu vajíčok natrite na fi alovo s bielymi bodkami, druhú polovicu zase nechajte bielu a vyzdobte ju fi alovými bodkami. Využite všetky dostupné drobnosti, ktoré vám ponúka domácnosť!

Prieskumu podrobte všetky zabudnuté zásuvky a určite vám s radosťou pomôžu aj deti. Naše nápady a vaša šikovnosť budú pre vás zárukou pôvabných ozdôbok.

Bylinkové vzory

Pozrite sa lepšie na tymián, bazalku alebo petržlen na kuchynskom okne! No nemajú krásne listy? Z každého si zopár odtrhnite a odtlačte ich na kraslice. List pritlačte k povrchu a okolo naneste akrylovú farbu! Ale ide to aj opačne! Natrite list a ten odtlačte na vajíčko.

Každý vo svojom!

Chýbajú vám držiaky na vajíčka? Preto naozaj nemusíte „letieť“ do obchodu! Papierový obal na vajíčka natrite akrylovou farbou, vystrihnite lôžka a nalepte ich opačnou stranou k sebe. S farebným vajíčkom ozdobeným drobným kvietkom získate milú dekoráciu.

531835

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE