Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Sex je vzrušenie: Toto sú najhorúcejšie polohy!

28.04.2010 Casprezeny.sk

Už čoskoro to vypukne! Rozbesnené hormóny, jarné špásovanie! Zopakujte si učivo zo Zakázaných strán a buďte pripravené na budíček po dlhej zime.

Viete, ktoré polohy pri sexe sú tie naj? 11 obrázkov vo fotogalérii Viete, ktoré polohy pri sexe sú tie naj?

Akty X

Možno to bude na prvýkrát trochu nemotorné, ale natrénujete si ju s prehľadom. Ležérne zavŕtaní v perinách, on medzi vašimi nohami, netradične odzadu... Internetový prieskum vyhodnotil túto polohu ako najobľúbenejšiu medzi mužmi i ženami.

548498

To najlepšie: Je, že ste od seba ďaleko, a predsa tak blízko...! Výhodná poloha tesne po zobudení v jemnom polospánku. A vy si snívate, čo chcete.


Sprchová

aférka Táto poloha má VŠETKY predpoklady na to, aby ste si užili svoju dávku dekadentného hollywoodskeho sexu, ktorý bude: vášnivý, voňavý a zábavný. Samozrejme, toto platí, ak má váš sprchovací kút dostatočnú veľkosť, dlažba protišmykovú úpravu a vy ste približne rovnako vysokí.

548499

To najlepšie: Je, že mokré telo je sexi, že sa oboma rukami bude venovať vašim prsiam a že to bude celé veľmi ekologické, lebo ušetríte vodu.


Tanček pri tyči

Tak si to teda objasnime: tanček rovná sa vaša jazda, tyč rovná sa on, konkrétne on od pol pása dole. Vy si jazdíte, akoby nič, akurát ste otočená chrbtom, on má nohy zľahka pokrčené a rukami vám trochu podopiera boky, aby vám natriasanie uľahčil.

548500

To najlepšie: Je, že v tejto polohe nemusíte kontrolovať, ako vyzeráte, že nemáte priamy očný kontakt, a ak je zaťažený na váš zadok (každý muž je zaťažený na váš zadok!!!), poskytnete mu božský výhľad.


Paragliding

Fascinujúco-lenivo-úžasná poloha! Predstavte si, ako plachtíte v oblakoch tesne po zoskoku z lietadla. Urobte to isté, akurát tu máte pod sebou saténovú obliečku a nad sebou milovaného parašutistu. S nadšením sa do vás bude ponárať a z vás vynárať. A pozor na orgazmus, ktorý príde rýchlejšie, než obaja očakávate.

548501

To najlepšie: Je, že splyniete v jedno. Doslova. Budete o seba pritlačení každým centimetrom svojho tela.


WC orgie

Považujete toaletu za to posledné miesto, kde by ste mohli zažiť niečo nevídané? Chyba! Nikdy neviete, kedy vás núdza v teréne prikvačí a budete aj za divošku, aj za dračicu, aj za super milenku. Stačí vysadnúť, porobiť, čo treba, a ak by ste sa báli, že ste prihlasní, jednoducho spláchnite.

548502

To najlepšie: Je, že je to jediný outdoorový sex, ktorý zvládnete, aj keď ste konzervatívne a nehrozia pri ňom žiadne väčšie problémy.


Vankúšové kúzlo

Normálny misionár podložený vankúšom je fantastický misionár končiaci sa nenormálnym orgazmom a zďaleka nielen vtedy, keď chcete otehotnieť. Mimoriadne funguje v prípade, keď by ste HO rady cítili viac a dlhšie a hlbšie a intenzívnejšie... A nechcete mu to na rovinu povedať.

548503

To najlepšie: Je, že vankúš zdvihne vašu panvu do polohy najideálnejšej na dosiahnutie orgazmu. Zároveň jeho penis ideálne trie a stimuluje nielen vašu vagínu, ale aj klitoris.


Bočný úmysel

Venujte, prosím, špeciálnu pozornosť nášmu nákresu. Skrýva v sebe celé know-how, ako sa k celej záležitosti postaviť. Pohodlná poloha, v ktorej stačí ubalansovať jeho zanietenie. Hlbočizná penetrácia!

548504

To najlepšie: Je, že vy sa môžete hrať so sebou, s ním, s niečím tretím, nenarobíte sa a uhol vnikania vás poteší mnohonásobne. Ešte si aj pocvičíte bočné brušné svaly.


Pomaly ďalej zájdeš

Dobre, veď nemusíte vždy iba prirážať v šialenom rytme a robiť to stále len spredu, zozadu a na koníčka... Elegantne prehodená nôžka okolo neho a nekonečne prítulné objatie, v ktorom sa akoby mimochodom celý akt odohrá, môže byť niečo veľmi intímne a veľmi osviežujúce.

548505

To najlepšie: Je, že sa môžete celý čas bozkávať a rukami dočiahnete na všetko dôležité.


Cvičme v rytme

Pekne náročná poloha! Základy akrobacie vypracujú váš triceps. Stačí jedna vhodná pevná stolička opretá napríklad o stenu a partner, ktorý je zdatný, netrpí obezitou, dýchavičnosťou a podobne.

548510

To najlepšie: Je, že si zamakáte ako vo fi tku, a pritom si pozeráte rovno do očí a pracujete de facto pre spoločné blaho. Ideálna poloha, ak obaja trpíte prílišnou vzrušivosťou. Lebo obaja sa musíte o ruky nevyhnutne opierať, čiže ich nemôžete použiť na nič iné.


Ho-ho-ho-hojdačka

Swingovanie na hojdačke preslávila Samantha v Sexe v meste. Aby ste si to vyskúšali, nemusíte si hneď kupovať profesionálnu hojdačku za 200 a viac eur. Postačí hojdacia sieť, ktorú možno aj máte v záhrade. Geniálny rytmus, ktorý vaše milovanie získa, sa nenadarmo v erotickom slangu opisuje ako freestyle.

548511

To najlepšie: Je, že môžete robiť hocičo a hojdačka vás odbremení od akejkoľvek fyzickej námahy.


Najlepšia poloha, ak máte v posteli:

Mini

• zozadu, nohy tesne spolu, chrbát prehnutý
• spredu, klasický scenár, akurát nohy pokrčte až tak, aby ste mali kolená niekde pri ušiach

Maxi

• zhora, aby ste boli vy tá, ktorá to reguluje
• postojačky, so spojenými nohami Bádateľa análnych oblastí
• všetky polohy zboku (sú bezbolestné)

Skutočne dobrého milenca

• tradičný misionár s vystretými nohami, ktoré sú úplne spojené (lebo vám bude nádherne dráždiť klitoris)

Dobyvateľa bodu G

• zozadu (ideálny uhol)
• zhora, v jemnom záklone
• on kľačí, resp. stojí, vy ste zavesená na jeho krku

Tantrický talent

• on v tureckom sede, vy posediačky na ňom, vaše nohy ho tesne objímajú
• prisadnite ho na stoličke a opatrne sa posúvajte dozadu, až kým vaše pokrčené nohy neskončia na jeho pleciach

Tlačiť Diskusia