Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ako dosiahnuť orgazmus? Inšpirujte sa časopisom z roku 1950

23.07.2010 Casprezeny.sk

Ležíme bruchom na podlahe, dvíhame hlavu a dlaňami si zľahka prechádzame po bradavkách. Pritom opakujeme otázku: "Kde sú? Ach bože, kde sú?"

Takto si môžete užívať, ak sa inšpirujete Vlastou z r. 1950. Takto si môžete užívať, ak sa inšpirujete Vlastou z r. 1950.

To nie je vtip. To je návod na orgazmus.

Pre mnohé súčasné ženy nedostižné želanie, pre ženy v päťdesiatych rokoch v socialistickom Československu len otázka cvikov a pár viet. Teda podľa časopisu Vlasta.

Doslovný prepis: Cvičenie na dosiahnutie orgazmu

Cvičíme vo vetranej miestnosti, v starších trenírkach a na čistej vytretej podlahe.

1. Ležíme bruchom na podlahe, hlavu dvíhame čo najvyššie a dlaňami si zľahka prechádzame po prsných bradavkách. Pritom opakujeme otázku: "Kde sú? Ach bože, kde sú?"

2. Kľačíme a nakláňame sa trupom zo strany na stranu, pričom voľnou pažou kývame ponad hlavu, ako by sme niekomu mávali. Zároveň voláme: "Tu som! Láska, tu som!"

3. Stojíme na všetkých štyroch a pravidelne skláňame a dvíhame hlavu. Vzdychajú a hovoríme si: "Už idú! Už tu budú!"

4. Kľačíme obrátené dozadu, hlavou sa dotýkame podlahy, ruky naťahujeme čo najďalej, pričom dlane ležia celou plochou na zemi a smerujú k čelu. Predstavujeme si, že sme železničný most a že po nás prechádzajú nákladné vagóny plné nahých a chlpatých chlapov.

Zdroj: Ahaonline.cz

Tlačiť Diskusia (1)
NEPREHLIADNITE