Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Tridsať vecí, po ktorých túži každá žena

08.08.2010 Casprezeny.sk

Po čom ženy túžia? Odpoveď na túto otázku našiel Mel Gibson v rovnomennom filme po tom, čo dostal elektrický šok a odvtedy počul, čo si ženy myslia.

Po čom ženy túžia? Po úplných maličkostiach. Po čom ženy túžia? Po úplných maličkostiach.

Je nutné podotknúť, že to pre neho asi nebolo úplne príjemné. Každá z nás totiž chce niečo úplne iné. Podľa novej štúdie psychologičky Paco Underhill existuje však tridsať základných túžob, ktoré má každá z nás.

1. Chlieb, sladkosti a syry bez tuku.

2. Kuchynskú dosku, na ktorej by nezostávali zvyšky nedeľnej omáčky a zoschnutej zeleniny (pravdepodobne cibule), aby sme to potom nemuseli drhnúť.

3. A keď už sme pri tom, tak vlastne aj mikrovlnú rúru, kde by nezostávali neidentifikovateľné škvrny. Aj keď v toto už nedúfame.

4. Aby sa nás každé ráno naša drahá, milovaná polovička nepýtala, kde má kľúče, peňaženku alebo okuliare.

5. Prečítať si na dovolenke aspoň jeden knižný brak bez toho, aby sa nás deti každých päť minút pýtali: "Kde mám rukávniky do vody, mami?"

6. Posteľ s čistými a vyžehlenými obliečkami, nadýchanými vankúšmi a luxusnou prachovou perinou, ktorú by nám niekto pravidelne navliekal. Najskôr by si však mali muži uvedomiť, že keď im dôjde, že chceme byť zbožňované a oceňované, budeme s nimi v posteli tráviť viac času.

7. Bikini, ktoré predĺžia naše nohy, sploštia nám bruško, vyhladia náš výstrih a donútia nás pripadať si ako Angelina Jolie (ale bez šiestich detí v závese).

8. Nájsť spoľahlivého staviteľa, ktorý nám číta myšlienky, po práci po sebe uprace prach, umyje hrnček od obedňajšej kávy, neškriabe sa v rozkroku, zatiaľ čo nám vysvetľuje problémy s podporným múrom, a len urobí prácu, za ktorú je platený.

9. Zažiť obdivné hvízdnutie. Ale len ak chceme!

10. Dlhý, horúci kúpeľ - súkromný! To znamená bez klopania na dvere, kým sme ponorené v pene.

11. Domácu večeru, keď je s varením na rade manžel. A nie mastné hamburgery a hranolky. Vyhodiť odpadky so zvyškami aj tak potom musíme zase my.

12. Byť schopné obdivovať pružné boky a hebkú pokožku muža, ktorý nás obsluhuje v kaviarni bez toho, aby sme sa cítili vinné alebo sa hanbili, pretože sme si pred pätnástimi rokmi privyrábali ako jeho pestúnky.

13. Nemusieť sa pozerať na pozdvihnuté obočie našich mužských kolegov, keď musíme odísť z práce, aby sme vyzdvihli choré dieťa zo škôlky.

14. Rady by sme viedli konverzáciu s našimi manželmi. To by však popri iPhonoch a iPadoch museli existovať iPoprsia.

15. Decentný sobotňajší televízny program namiesto krikľavých estrád s celebritami, o ktorých sme nikdy nepočuli, pretože sme si čítali kuchársku knihu, kým sme čakali na zubára.

16. Keď my môžeme obdivovať nové šediny, vrásky smiechu okolo úst a ochabnutú hruď našej drahej polovičky, žiadame príliš veľa, keď chceme to isté od nich?

17. Zaparkovať auto do garáže a nedostať za to vynadané. Byť obslúžené na benzínovej pumpe bez otázky zo strany obsluhy: "Váš manžel je tu s vami?" A tiež by bolo fajn, keby medzi nami a druhým pohlavím prebiehal kontakt "z očí do očí" a nie "z očí do výstrihu".

18. Keď necháme deti strážiť manželovi, chceli by sme ich po svojom príchode nájsť s vyčistenými zubami uložené v posteli. Riady by mohli byť umyté a zmrzlina späť v mraziaku.

19. V kúpeľni by sme chceli mať suché uteráky a umývadlo bez zvyškov zubnej pasty.

20. Aby naše deti boli poslušné, milujúce a úctivé. Aby chodili spať s úsmevom na tvári a nie kričiac, aké sme nespravodlivé. Prečítali sme pätnásť kníh o tom, ako byť dobrou matkou. Čo ešte máme urobiť viac, preboha?

21. Naši muži by nám mohli častejšie dopriať roztomilé a dobre premyslené prekvapenie. Napríklad by sme spolu mohli stráviť príjemný večer popíjaním vína, ktoré sme si naposledy dopriali počas medových týždňov.

22. Striedať sa s manželom pri vyberaní detí zo škôlky alebo školy. Prečo by muži mali byť ušetrení počúvať rozprávanie ratolestí o tom, čo kto jedol, kto im má dať peniaze na autobus a pomôcť s domácou úlohou?

23. Aby za nami na ceste nejazdili muži s nadmieru testosterónu, ktorí majú pocit, že sú v premávke sami, majú potrebu nás neustále predbiehať a popri tom hlasno nadávať. My nemôžeme za to, že na rozdiel od nich jazdíme podľa predpisov, pretože nechceme dostať pokutu.

24. Skriňu s oblečením, ktorá by sa pravidelne a sama menila každú sezónu, aby sme sa pri prechádzke vonku necítili ako špinavá voda z riadu. Z ktorej sme, mimochodom, pred odchodom do mesta vybrali ruky.

25. Stráviť noc bez kŕmenia mačky, prechádzky so psom a krájania šalátu králikovi. Domácich miláčikov sme si predsa kúpili celá rodina, tak prečo sa o ne staráme len my?

26. Zmyselný sex, ktorému predchádza rozhovor pri sviečok, plný bozkov a maznania. Alebo rychlovka, keď si ráno privstaneme. Preboha len nie večernú klasiku a nudu.

27. Mať svojho špeciálneho osobného pomocníka, ktorý pre nás bude zadarmo pracovať dvadsaťštyri hodín sedem dní v týždni. To je totiž presne to, čomu muži hovoria "manželka".

28. Naši milí manželia by mali zabaviť naše deti bez toho, aby im kúpili drahé hračky. Učíme ich predsa hodnote peňazí.

29. Aby nám muži vyznávali lásku, keď sme večer v pyžame, s papučami na nohách a s natáčkami vo vlasoch.

30. Muža, ktorý má džentlmenské správanie Colina Fortna, svaly Russella Crowea a peniaze Simona Cowella. No, snívať predsa môžeme, nie?

Zdroj: Blesk.cz

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE