Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Porotkyňa Superstar: Žije s manželom aj s milencom!

26.12.2010 Casprezeny.sk

Kto by to o nej povedal? Nová porotkyňa SuperStar Gábina Osvaldová (56) má manželstvo ako z iného sveta. V dome žije aj s milencom.

Gábina Osvaldová žije so svojím manželom Ondřejom Soukupom (vľavo) a tiež s milencom Mirkom Mirčevom. 11 obrázkov vo fotogalérii Gábina Osvaldová žije so svojím manželom Ondřejom Soukupom (vľavo) a tiež s milencom Mirkom Mirčevom.

Svojho zákonitého muža, skladateľa Ondřeja Soukupa (58) už dávno vymenila za oveľa mladšieho milenca. Soukup však tiež nezaháľal a už roky žije so slovenskou speváčkou Luciou Šoralovou (33). Ich manželstvo je priam ukážkové...

Porotkyňa pripravovanej Česko Slovenskej SuperStar 2 Gábina Osvaldová má zrejme vlastný recept na fungujúce manželstvo. Zatiaľ čo známa textárka už nejaký čas žije s 31-ročným milencom Mirkom Mirčevom, jej stále zákonitý manžel Ondřej Soukup si tiež vedie vlastný život a už pred rokmi priznal milenecký vzťah so speváčkou Luciou Šoralovou. A nielen kvôli tomuto sú Osvaldová a Soukup v Čechách skutočne netradičným párom... Aby bolo všetko na poriadku, Gábina a Ondřej si svoje polovičky nielen navzájom predstavili, ale nažívajú si na hromádke ako šťastná rodinka. Dokonca nie je neobvyklé ani to, že sa v tejto štvorčlennej zostave často vyberú aj na spoločnú žúrku.

697014:gallery:true:true:true

Osvaldovej manžel Ondřej Soukup si našiel Luciu Šoralovú.

Tlačiť Diskusia (7)
NEPREHLIADNITE