Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

7 tipov na orálny sex: Naučte svojho chlapa, ako na to!

06.02.2011 Casprezeny.sk

Ak svojho partnera radi orálne uspokojujete, máte právo očakávať, že vám túto pozornosť vráti. Máme pre vás 7 tipov, ako si tento zážitok obaja užijete!

Snívate o orálnom sexe? Zverte sa so svojimi túžbami partnerovi, určite vám rád pomôže! Snívate o orálnom sexe? Zverte sa so svojimi túžbami partnerovi, určite vám rád pomôže!

Ak túžite po jeho sladkých ústach, jednoducho ho o to požiadajte! Hanblivosť nemá v sexe miesto, ak však patríte k tým ustráchanejším, môžete mu to jemne naznačiť. Ak budete ležať vedľa seba, otočte sa tak, aby ste mali hlavu vedľa jeho nôh. To ostatné už bude hračka...

Nezabúdajte, keď vás orálne uspokojuje, dávajte mu jasne najavo, ako si to užívate. Ak netrafil správne vaše najcitlivejšie miesto, jemne ho navigujte, určite vašu pomoc ocení. Čím viac budete trénovať, o to lepší bude výsledok! Nasledujúce tipy vám pomôžu v tom, aby ste sa naladili na spoločnú vlnu.

1. Neuháňajte ho! Predtým, ako sa do niečoho pustíte, ubezpečte sa, či ste obaja dostatočne vzrušení.

2. Ak vás partner nikdy predtým orálne neuspokojoval, neočakávajte, že v priebehu niekoľkých minút dosiahnete orgazmus!

3. Ak vás jeho strnisko škriabe a prekáža vám, poproste ho, aby sa oholil.

4. Nie je potrebné, aby vás uspokojoval celé hodiny. Fantastickej predohre postačí aj niekoľko minút.

804356:gallery:true:true:true

5. Každá žena reaguje trochu inak. Orálny sex nie je skúška, v ktorej môžete excelovať, alebo naopak, zlyhať. Niekedy je najúčinnejšie, ak sa venujete dlhodobému tréningu a postupne prídete na to, čo vám najviac vyhovuje.

6. Partner môže začať bozkávaním vašich stehien, aby ste sa dostatočne uvoľnili. Potom sa môže presunúť ku klitorisu. Povedzte mu, aká rýchlosť vás najviac vzrušuje a je vám najpríjemnejšia. Pomalé pohyby môžu vystriedať rýchlejšie. Niektorým ženám sa páči, ak partner kĺže jazykom zhora dole, iné uprednostňujú krúživý pohyb.

7. Ak ste našli spôsob, ktorý účinkuje, dožadujte sa ho! Upozornite svojho partnera, aby s uspokojovaním náhle neprestal, pretože vás to môže frustrovať. Ak máte pocit, že potrebujete aj niečo viac okrem jazyka, môžete použiť aj prsty.

Tlačiť Diskusia (1)
NEPREHLIADNITE