Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Adamec a Gunčíková o svojom vzťahu: Čo spolu majú?

04.06.2011 Casprezeny.sk

Z Česko Slovenskej SuperStar sa odporúčal "hulič" Michal Šeps (16). O 100-tisíc eur si tak vo finále zaspievajú Gabriela Gučíková (17) a Lukáš Adamec (24).

"Nič spolu nemáme, sme len kamaráti," tvrdia Adamec a Gunčíková. 6 obrázkov vo fotogalérii "Nič spolu nemáme, sme len kamaráti," tvrdia Adamec a Gunčíková.

Oboch tento týždeň čaká cesta domov, kde sa stretnú s rodinami a fanúšikmi. Gábina zajtra zamieri do Jankovic a Lukáš do Košíc.

Rockeri teraz okrem príprav na finále každú chvíľu vyvracajú špekulácie, že je medzi nimi niečo viac ako priateľstvo. Gábina o Lukášovi tvrdí, že je ako jej starší brat. "Je to pohľadný chlap, úžasný človek, má charizmu, ale je to skutočne len kamarát," povedala denníku Aha! Gunčíková. "Je to tak. Ja mám navyše priateľku," potvrdil jej slová Adamec.

Kým Lukáša čaká cesta do 700 kilometrov vzdialených Košíc, Gábina zamieri do Jankovic na Kroměřížsku, kam je to z Prahy 300 kilometrov. "Stretnem sa s kamarátmi, s rodinou, so známymi... Navštívim aj svoju školu," prezradila nám Gábina.

"Oboch finalistov čaká podobný program. Ešte dolaďujeme, či budú mať v tých mestách i malý koncert a autogramiádu. Ale vyzerá to, že áno," povedala hovorkyňa SuperStar Lucie Juráčková.

Gábina a Lukáš sa do toho všetkého učia piesne na nedeľné veľké finále. Budú okrem iného spievať duet, vlastnú vybranú pieseň a pieseň, ktorú im určí súper.

914844:gallery:true:true:true

"Určite jej vyberiem niečo, čo sa jej bude hodiť, niečo príjemné ... A verím, že ona urobí to isté," dúfa Adamec. Finále SuperStar je túto nedeľu večer. Víťaza druhého ročníka Česko Slovenskej SuperStar budeme poznať pred polnocou.

Zdroj: Ahaonline.cz

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE