Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Lucie Vondráčková ukázala súkromné fotky zo svadby!

26.06.2011 Casprezeny.sk

V piatok sa Lucie Vondráčková (31) vydala za hokejistu Tomáša Plekanca (28). Svojich fanúšikov potešila na oficálnom webe aj niekoľkými súkromnými fotkami.

O chvílľu už z nej bola vydatá pani. 8 obrázkov vo fotogalérii O chvílľu už z nej bola vydatá pani.

Pre svojich fanúšikov by sa Lucie pokojne aj rozkrájala. Ako uvádza Blesk.cz, aby naozaj o nič neprišli, priblížila im trochu svoj svadobný deň. Nevydávala sa v Trojskom zámku, ako sa pôvodne myslelo, ale v kaplnke sv. Kláry, ktorá svojou veľkosťou viac vyhovovala počtu hostí. Nebolo ich totiž 100, ale 25, ako spresnila Lucka v oficiálnom odkaze pre fanúšikov.

Aj napriek všetkym špekuláciám o jej tehotenstve Lucie napísala, že takýto strih šiat nosí už od tých maturitných, tak nemienila nič meniť ani na svadobných. "Počasie im vyšlo v ústrety a sem tam zafúkal aj vietor, takže si to vyslovene užívali," uviedla Lucie na oficiálnom webe.

Opísala aj, ako si užívali s manželom v Karlových Varoch, kam odišli hneď po krátkej svadobnej hostine. Zašli si tam na večeru a v miestnom luxusnom hoteli Pupp dokonca strávili prvú manželskú noc. Čakala ich však nielen zábava a relax, ale museli si aj splniť aj povinnosti. Zúčastnili sa slávnostného odovzdávania Zlatej hokejky.

933419:gallery:true:true:true

Speváčka tiež nezabudla fanúšikov upozorniť, že teraz už je na matrike zapísaná ako Lucie Plekancová Vondráčková. "Pre vás ale samozrejme Lucka," zakončila milý odkaz novomanželka slávneho hokejistu.

933423:fullwidth:true:true:true

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE