Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Veľký horoskop zdravia II: Aké choroby vám hrozia?

25.08.2011 Nový Čas pre ženy

Naše znamenie ovplyvňuje nielen to, akí sme, ale aj to, ako funguje naše telo. Zistite, ktoré sú vaše zraniteľné miesta a začnite sa o seba viac starať!

Znamenie zvieratníka nám predurčuje aj náchylnosť na choroby. Znamenie zvieratníka nám predurčuje aj náchylnosť na choroby.

Lev 23. 7. - 23. 8.

Na čo si dávať pozor
Najnáchylnejšie na choroby je srdce, miecha, nervy a krvný obeh. Hrozia aj problémy s chrbticou, takže pozor pri dvíhaní ťažkých vecí.
Akí sú
Radi vedú a organizujú druhých a vystavujú sa na obdiv. Nemajú radi protirečenie, sršia energiou a silou. Neúspechy znášajú ťažko.
Zdravie
Hýčkajte najmä svoje srdce, pozor aj na tepny a trombózy. Citlivý je aj žlčník, vyhnite sa dráždivým jedlám. Choroba u vás zväčša prepukne náhle a neočakávane.
Prevencia
Dožičte si veľa spánku a náročné úlohy zvládnite ráno – vtedy vám to najviac páli. Dopujte sa vitamínmi, najlepšie v ich prirodzenej forme. Používajte viac petržlenu, rasce a kôpru.

Panna 24. 8. - 23. 9.

Na čo si dávať pozor
Citlivé sú brušné orgány, teda celý tráviaci trakt. Panny mávajú krásne nechty.U pánov býva problematická oblasť semenníkov.
Akí sú
Často chcú dosiahnuť dokonalosť, a to najmä svojím rozumom. Niekedy ich brzdia vlastné zábrany a často sa skrývajú za rôzne pravidlá, ktoré vyhovujú ich vysokej morálke. Cenia si čestnosť a spoľahlivosť.
Zdravie
Neuškodilo by menej sa zaoberať sebou a chorobami. Citlivo reagujete na počasie. Strážte si oblasť žalúdka a čriev. Skúste viac posilňovať svaly. Prevencia
Vášmu žalúdku ulahodia upokojujúce čaje. Jedlo si rozdeľte na viac menších dávok. Prijímajte dostatok vitamínu B. Z byliniek vám urobí dobre napríklad rozmarín.

Váhy 24. 9. - 23. 10.

Na čo si dávať pozor
Citlivými miestami sú obličky a nadobličky aj močový mechúr. Váhy mávajú krásnu pokožku, ktorá vyzerá mlado aj v pokročilom veku
Akí sú
Váhy sú stále v pohybe, sú otvorené a s obľubou prežívajú aj pocity iných. Problém m robí rozhodovanie a svoje povinnosti niekedy odsúvajú. Mali by viac počúvať svoju intuíciu.
Zdravie
Zdravotné problémy sa väčšinou ohlásia bolesťami hlavy. Nerovnováha sa často odzrkadlí aj na pokožke, hrozia zápaly a ekzémy Vaším strašiakom sú aj cysty a obličkové kamene Šetrite si kríže a chrbát.
Prevencia
Uvažujte viac nad tým, čo robíte, a doprajte si viac spánku. Lieky, alkohol aj cigarety na vás majú extra nepriaznivý účinok. Veľa kráčajte pešo a pozor na nadmerné prekyslenie organizmu. Jedzte viac obilnín.

Škorpión 24. 10. - 22. 11.

Na čo si dávať pozor
Citlivými orgánmi Škorpiónov sú močový mechúr, prostata, ale aj nos a reprodukčné orgány. Ženy mávajú zväčša problémy s menštruáciou.
Akí sú
Baví ich milión vecí, najradšej by spoznali všetko. Na seba majú vysoké nároky. Zaujímajú sa o psychológiu a na druhých občas pôsobia rozporuplne.
Zdravie
Váš sexuálny život je viac než pestrý, preto pozor na pohlavné choroby. Často mávate zdurené žľazy, aj tak sa u vás prejavuje infekcia. Zvýšenú pozornosť venujte aj močovému mechúru.
Prevencia
Občas trochu pribrzdite, nemusíte stíhať všetko. V pokročilejšom veku hrozí priberanie, preto jedzte zdravšie. Zo svojho tela si spravte chrám a viac sa oň starajte.

Nenašli ste svoje znamenie? Skúste tu »

PORADNE: zdravie (1) , Zdravie (1) , chudnutie s forskolinom (4) , Zdravie (1) , Aký bude rok 2014? (6)
Tlačiť Diskusia