Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Martina Šimkovičová: Doma dráždi krátkym bielym županom

07.09.2011 Nový Čas Víkend

V televízii pôsobí konzervatívne, ale v súkromí sa rada uvoľní. Martina Šimkovičová (39) vo voľných chvíľach uprednostňuje ležérny štýl obliekania.

Martina Šimkovičová doma najradšej nosí ,kraťasy‘ a tričko a večer miluje svoj krátky biely župan. 8 obrázkov vo fotogalérii Martina Šimkovičová doma najradšej nosí ,kraťasy‘ a tričko a večer miluje svoj krátky biely župan.

Kostým by ste v jej šatníku hľadali márne. Najlepšie sa cíti v pohodlných šatách. Dvoje najobľúbenejšie nám predviedla priamo v nádhernej záhrade svojho domu, o ktorú sa vlastnoručne stará.

V televíznych správach pôsobíte konzervatívne. Vyhovuje vám takýto štýl oblečenia?

K správam sa hodí seriózne oblečenie, ženy v saku a páni v košeli a kravate. Beriem to ako pracovný odev. V súkromí ale uprednostňujem pohodlné, voľ nej šie a pestré oblečenie. V šatníku mám iba jediné sako čiernej farby. Zatiaľ som ho dokonca ani nemala oblečené. Spomínam si, že ako čerstvá absolventka vysokej školy som začala pracovať v jednej zahraničnej firme a tam som nosila výlučne kostýmy. Teraz doma nemám ani jeden.

Aký štýl oblečenia preferujete v súkromí?

Najradšej mám určite rifle, tričká, pohodlné šaty. Oblečenie rada vrstvím, to sa mi veľmi páči. Doma najradšej nosím ,kraťasy‘ a tričko a večer milujem svoj krátky biely župan.

Sledujete najnovšie módne trendy?

Nesledujem ich cielene, ale v rámci práce sa s tým určite stretnem. Ale nijako to neprežívam a nepotrebujem mať nutne okamžite najnovšie módne vychytávky. Čo vám vo vašom šatníku nesmie chýbať? Od akého kusa oblečenia doslova závisíte? Najviac mám asi topánok na vysokom podpätku, pretože som malá. Potom mám aj veľa šatiek. Tie milujem aj v lete, pretože je to prvá pomoc pri zahalení ramien, keď vstúpite do miestnosti, kde je ,vy peckovaná‘ klíma.

S kým najradšej chodievate na nákupy a kde najradšej nakupujete?

Najradšej nakupujem v Taliansku a potom ešte u mojej kamarátky, ktorá má obchod v Bratislave. Na nákupy chodievam podľa toho, čo kto potrebuje. Môj syn neznáša obchody a keď si má niečo vyskúšať, tak sa mu vôbec nechce. Ibaže niekedy to bez toho nejde. Dcéra nakupuje s kamarátkami a keď ideme spolu, tak si navzájom poradíme a v kabínke sa aj patrične skritizujeme, prípadne dobre nasmejeme. A môj manžel znesie iba športové obchody. Všetky ostatné len v prípade veľkej nutnosti.

Čo je najdrahší a čo, naopak, cenovo najvýhodnejší kúsok vo vašom šatníku?

Najviac peňazí, pokiaľ ide o veci, dávam asi za topánky, ale určite neprekračujem nejaké astronomické sumy za značku. A pokiaľ ide o najvýhodnejší kúsok, tak ma vždy poteší, keď v sezónnych zľavách nájdem niečo, čo pritiahne môj pohľad a ešte aj nájdem svoju veľkosť.

Kladiete pri obliekaní a zlaďovaní svojho outfitu na niečo zvlášť dôraz?

Na pohodlnosť a potom musí celok pri pohľade do zrkadla spolu aspoň nejako ladiť.

Čo vám okrem mobilu a kľúčov nesmie chýbať v kabelke?

Žuvačky, vlhké vreckovky, parfum, balzam na pery a krém na ruky.

Tlačiť Diskusia (2)