Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Zamilovaný Jaromír Hanzlík: Prvýkrát ukázal priateľku!

06.10.2011 Casprezeny.sk

Obľúbený český herec Jaromír Hanzlík sa po prvýkrát objavil na verejnosti spolu so svojou priateľkou Lenkou. Tá si na jeho lásku musela počkať dlhé roky!

Jaromír Hanzlík s priateľkou Lenkou. 2 obrázky vo fotogalérii Jaromír Hanzlík s priateľkou Lenkou.

Hviezda mnohých dnes už kultových českých filmov a seriálov, obľúbený Jaromír Hanzlík (63) sa prvýkrát ukázala na verejnosti so svojou priateľku Lenkou Kozlovou. Český Blesk ich odfotil počas akcie, na ktorej sa predvádzali luxusné hodinky. Rozhovor však poskytnúť nechcel. „Nehnevajte sa, ale ja sa tu bavím s priateľmi a rozhodne sa o ničom nechcem rozprávať,“ odmietol herec českých reportérov.

Súčasnú partnerku Lenku Kozlovú pozná Hanzlík už dlhé roky, na spoločný život si však sympatická blondína musela počkať dosť dlho. Hanzlík totiž odišiel do Švajčiarska za Danou Mauerhoferovou a vyženil dve dcéry. Manželstvo dlho nevydržalo. Keď potom Hanzlík stretol Lenku, preskočila medzi nimi iskra a dnes už tvoria pár.

Herec žije v Čechách už niekoľko rokov a má tu pomerne dosť pracovných ponúk. Pre TV Prima nakrútil voľné pokračovanie seriálu Taká normálna rodinka a s Filipom Renčom momentálne pracuje na pokračovaní kultovej Sanitky, kde si zahrá postavu doktora Janderu. Jeho partnerka má obchodík s čajmi a bylinkami Zelené zdravie.

478368:fullwidth:true:true:true

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE