Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Módna polícia: Sisa Sklovska konečne vyzerá ako dáma

19.01.2012 Casprezeny.sk

Mnohé dámy si myslia, že čierna farba je vždy dobrá voľba, ale nemusí to byť pravda. Štefanovi Skrúcanému naopak sekla a tento outfit mu aj ubral roky.

Na foto zľava Zuzana Tlučková, Iveta Malachovská, Štefan Skrúcaný, Sisa Lelkes-Sklovska, Soňa Müllerová 9 obrázkov vo fotogalérii Na foto zľava Zuzana Tlučková, Iveta Malachovská, Štefan Skrúcaný, Sisa Lelkes-Sklovska, Soňa Müllerová

Silvia Lakatošová

1159254:fullwidth:false:false:true

Silvia ma s jej okúzľujúcimi outfitmi nikdy nesklame. Pozriem sa na ňu a poviem si „wau“. Nádherná žena, ktorá má šmrnc a módu v malíčku. Dlhé čierne šaty Silvii skutočne pristanú, je v nich sexi a veľmi pôvabná. Obdivujem jej cit pre detail: veľké náušnice sa veľmi hodia k šatám a tu už naozaj viac netreba, šaty na nej doslova spievajú a o dokonalom tele a mejkape nepotrebujeme rozprávať. Chválim.
10/10

Lucie Bílá

1159255:fullwidth:false:false:true

Viem, že Lucia miluje extravaganciu, ale aj keď sú tieto šaty momentálne hitom, niečo mi na jej outfite prekáža. Čierne lesklé šaty s čiernymi pančuškami a čiernymi topánkami síce nie sú zlé, no je to až príliš tmavá voľba. Ten účes mi príde k tomu veľmi bujarý, hodilo by sa tu niečo jemnejšie. Čo tak rozpustené a jemne vyfúkané vlasy? Náhrdelník je síce krásny, ale tu by som ho úplne vynechala. Zasa to netreba preháňať, všetkého veľa škodí.
7/10

Sisa Lelkes Sklovska

1159256:fullwidth:false:false:true

Tu sa ale niekto vyparádil. Výborný výber šiat, ktoré Sise sadnú ako uliate, ako keby boli šité priamo na ňu. V outfite doplnenom zlatými topánočkami a doplnkami v tej istej farbe speváčka vyzerá naozaj okúzľujúco. Páčia sa mi padavé náušnice, pri ktorých ani nepotrebuje žiadny šperk na krku. Jej šperkom bol v ten večer krásny jemný mejkap a pekne upravené vlasy. Len tak ďalej Sisa.
10/10

Soňa Müllerová

1159257:fullwidth:false:false:true

Tak tomuto sa hovorí štýl. Páči sa mi, že aj dáma ako Soňa má prehľad, čo vo svete letí. Vie, že nemusí mať stále na sebe večerné róby ako každá druhá. Dlhá nazbieraná čierna sukňa je skutočne excelentný kúsok a skombinovaná s bielou blúzkou a ligotavým opaskom je naozaj top. Jemne vyfúkané vlasy a pekný mejkap jej len dodávaju na elegancii.
10/10

Katarína Hasprová

1159258:fullwidth:false:false:true

Au, tak toto je trošku prešľap. Úsmev ako dar, ale cit pre módu jej do vienka daný nebol. Tento strih šiat sa mi k jej postave vôbec nehodí a ani jej nepristane. Žena s bujným poprsím ako je Katka by mala vedieť, že šaty v tomto strihu ešte viac ukážu ako schovajú. Vidím, že topánky ladia s lakom na nechty a rúžom na perách, ale že by to bol dobrý výber, povedať nemôžem. Náhrdelník a hodinky sú krásne, ale nehodia sa mi sem. Viem si ich predstaviť k úplne iným šatám.
4/10

Štefan Skrúcaný

1159253:fullwidth:false:false:true

Ooo, tak tu vidím veľmi dobre upraveného chlapa. Čierno-biela klasika pánovi Skrúcanému veľmi “sekne”, môžem ho iba chváliť, lebo tu všetko sedí ako má. Čierne nohavice s čiernym jednoradovým sakom s dvomi gombíkmi doladené bielou košeľou Skrúcanému uberajú roky. Verím, že v tento večer sa okolo neho ženy len tak točili.
10/10

Zuzana Tlučková a Iveta Malachovská

1159259:fullwidth:false:false:true

Zuzana Tlučková
Čierne šaty pani Tlučkovej sú podľa mňa veľká nuda. V tento večer síce dominovala čierna kombinácia šiat, no Zuzana mohla zo svojho outfitu niečo čierne vynechať. Čierne šaty, čierne pančušky, čierne topánky a čierna kabelka, nie je toho až príliš veľa? Aspoň tie pančušky stačilo vymeniť za telové a celkový dojem by bol hneď iný. Možno nabudúce...
6/10

Iveta Malachovská

Toto naozaj nie je dobrá voľba. Čierne lesklé nohavice a polodlhé tričko Ivete len pridáva na váhe. Dlhá retiazka sa mi tam vôbec nehodí, kazí totiž celý dojem. Úplne by stačili iba tie náušničky. Aj líčenie by som volila trošku iné. Celé mi to príde ako keby pani Malachovská nemala čas a rýchlo na seba niečo hodila. Ale topánočky jej musím pochváliť, tie sa mi veľmi páčia.
5/10

Sisa Lelkes Sklovska

1159260:fullwidth:false:false:true

Chválim Sisu, že opustila jej disco trblietavé outfity a už nejaký čas ich necháva doma v skrini. Vidieť, že aj ona sa dokáže obliecť ako dáma. Dlhá róba s kvetinovými vzormi jej veľmi pristane. Vlasy vypnuté do drdola vyzerajú skvelo. A už aj mejkap je jemnejší, čo sa mi na nej páči. Čiernymi padavými náušnicami speváčka pekne doladila svoj večerný look.
9/10

1014039:gallery:false:false:true Outfity hodnotila módna stylistka Dominika Bachratá.
Tlačiť Diskusia (3)