Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Rolins vs. Peštová: Nahodili na seba luxusné krištále

25.04.2012 Nový Čas

Speváčka Dara Rolins (39) a topmodelka Daniela Peštová (41) sa inšpirovali dizajnovými šperkmi z krištálikov.

Daru Rolins aj Danielu Peštovú očarili rovnaké šperky. 13 obrázkov vo fotogalérii Daru Rolins aj Danielu Peštovú očarili rovnaké šperky.

Obe blondíny zvolili mohutný náhrdelník a náramok bielej farby, ktorý pripomína lano. Na hnedej pleti vyzerali šperky úžasne!

 

Šperky dizajnérov Zdeňka Vacka a Daniela Pošta zvíťazili v cenách Czech Grand Design a stali sa tak pre celebrity horúcim trendom.

Týmto šperkom, ktorých cena sa pohybuje medzi 200 až 800 €, neodolala ani Rolins. Speváčka si ich vybrala na pondelkový televízny prenos šou Hlas Česko Slovenska. Dara k nim zvolila biele tielko s čipkou a svetlé džínsy. S plným dekoltom a hnedou pokožkou skvele ladili.

„Okúzlili ma hneď, ako som ich videla. O víťazstve ich autorov viem dlho a ich prácu sledujem. Išlo len o to, vybrať vhodnú príležitosť a vziať si ich na seba. Tancovať na javisku sa v tom veľmi nedá a na dlhšie nosenie to tiež moc nie je, ale možno v tom zaručene urobiť parádu na večierku! Vyzerajú božsky,“ prezradila Dara Rolins českému Blesku.

 

1260369:fullwidth:true:true:true

 

Šperky Dare veľmi pristali.

 

1260371:fullwidth:true:true:true

 

Peštová sa v nich predviedla na udeľovaní cien TýTý.

 


Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE