Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Príručka prvého rande: Päť vecí, ktoré odložte na neskôr

28.04.2012 Casprezeny.sk

Sú muži, čo čakajú dračice, iní chcú holubice. Týchto päť vecí však na prvom rande určite nerobte, ak sa chcete úspešne dopracovať aj k druhému rande...

Záhadný úsmev, smiech vyplní ticho lepšie ako akákoľvek premúdrená veta. Záhadný úsmev, smiech vyplní ticho lepšie ako akákoľvek premúdrená veta.

Nemáme univerzálnu radu, ako sa správať a čo rozprávať na prvom rande, lebo nikto nie je štatisticky priemerný muž a priemerná žena. Mierna zdržanlivosť nie je však nikdy na škodu.

1. Bla-Bla

Hovorte čo najmenej. Ak položíte otázku, počkajte si na odpoveď. Záhadný úsmev, smiech vyplní ticho lepšie ako akákoľvek premúdrená veta.

2. Sex

Ak vám teda nejde len o sex na jednu noc, nikdy túto tému sama nezačítajte a ak aj dostanete priamu otázku, v odpovediach buďte skôr zdržanlivá.

3. Ex

Absolútny zákaz hovoriť o exoch, a je celkom jedno, či pochvalne, alebo nenávistne. Ak dostanete otázku prečo ste sa rozišli, zvoľte kratšiu verziu príbehu. Vysvetlenie, že ste mali rozdielne názory na to, čo chcete od života, postačí.

4. Negatíva

Aj keby to bol profesionálny psychoterapeut, spovedník či lekár, nevešajte mu hneď na nos, že ste sa liečili zo závislosti od nakupovania, že máte dlhy a poruchu príjmu jedla. Nezamlčujte však všetko negatívne a zlé, čo práve prežívate, len to obmedzte na minimum.

5. Mobil

Nedvíhajte telefóny, iba ak by ste si dohodli s priateľ kou, že vás zachráni uprostred nevydareného rande zámienkou, že musíte neodkladne odísť. Ignorujte esemesky a nekontrolujte, čo je nové na Facebooku a Twitteri.

Tlačiť Diskusia (1)
NEPREHLIADNITE