Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Módna polícia: Diana Mórová mladne, čo je za tým?

31.05.2012 Casprezeny.sk

Na premiéru nového slovenského filmu Tigre v meste zavítali známe tváre i hlavní predstavitelia filmu. Diana Mórová prekvapila novými vlasmi. A čo iní?

Na foto zľava Diana Mórová, Ivica Sláviková, Milan Ondrík, Kristína Tóthová 8 obrázkov vo fotogalérii Na foto zľava Diana Mórová, Ivica Sláviková, Milan Ondrík, Kristína Tóthová


Diana Mórová

1295470:fullwidth:true:true:true

Krásna to žena. Diana Mórová zo dňa na deň mladne. Hnedé šaty s odleskom a "vodou" na dekolte sú dobrý výber. Ladia k jej pokožke a dokonalej postave. Je dobré, že si k nim vybrala opasok tón v tóne. Namiesto lodičiek zvolila hnedé letné čižmičky, ktoré slávia svoj veľká návrat. Nosia sa vo všetkých farbách k sukniam, kraťasom aj legínam. Zaujímavé sú jej krepové vlasy. U Diany sme zvyknutí na mierne vlny, ale tento účes ju omladil. V ruke drží džínsovú bundu, čo je tiež veľké plus. Na krásnu manikúru by nemala zabúdať žiadna žena.

10/10

Ivica Sláviková

1295471:fullwidth:true:true:true

Toto je tiež zásah do čierneho. Modelka a príležitostná herečka Ivica
Sláviková vie, čo sa nosí. Šaty sú robené v dievčenskom štýle s dôrazom na baletkovskú nadýchanú sukňu vykladanú pyramídkami. K tomu opäť len obyčajná džínsová bunda a hor sa na párty. Je mi len ľúto, že si Ivica skrátila svoju korunu krásy. S dlhými vlasmi vyzerala ženskejšie.

9/10

 Kristína Tóthová

1295472:fullwidth:true:true:true

Kristína Tóthová si na slávnostnú premiéru obliekla biele saténové šaty. Vrchný diel - korzet je pekný, ale o sukni sa to už celkom povedať nedá. Pripadá mi ako víla Amálka, ktorá ide tancovať na lúku. Absolútne sa k tomuto outfitu nehodia ružové pančušky. Topánky sa mi páčia, ale nie k týmto šatám.

5/10

 Milan Ondrík

1295473:fullwidth:true:true:true

Milan Ondrík vyzerá naozaj dobre. Tento ležérny, športový štýl mu pristane. Páči sa mi nedbalo zastrčené sivé tričko vo vyšúchaných rifliach, biele tenisky, biely opasok aj hodinky rovnakej farby. Tiež si dal záležať na účese.

10/10

 

Lucia Siposová

1295474:fullwidth:true:true:true


Lucia Siposová je energická a veselá žena, ktorá sa rada oblieka do farieb, čo potvrdila aj na tejto premiére. Veľmi pekná ružová farba šiat s červeným sťahovaním rukávov. Niekedy som mala pocit, že sa k sebe tieto dve farby nehodia, ale naozaj vyzerajú dobre. Škoda, že na fotografii nie sú vidieť topánky.

8/10

 Kristína Svarinská

1295475:fullwidth:true:true:true

Na Svarinskej je vidno, že ak je žena pekná, netreba veľa líčidiel. Letné farebné šaty a znovu džínsová bunda. Výborná kombinácia. Cez plece len minikabelka a môžete vyraziť do mesta, na párty alebo nákupy. To je kombinácia vhodná takmer na každú príležitosť.

10/10

1215875:gallery:true:true:true Outfity hodnotila módna redaktorka Karin Brodňanová.Tlačiť Diskusia