Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Sexi Blanarovičová: Zbalila o 17 rokov mladšieho hokejistu!

26.07.2012 Nový Čas

Yvetta Blanarovičová je aj krátko pred päťdesiatkou taká príťažlivá, že zamotá hlavu aj výrazne mladším mužom. Priznala, že má slabosť pre športovcov.

Príťažlivá Yvetta očarila o 17 rokov mladšieho Tomáša Horna. 6 obrázkov vo fotogalérii Príťažlivá Yvetta očarila o 17 rokov mladšieho Tomáša Horna.

V živote Yvetty Blanarovičovej (48) sa objavil nový muž. Podľa zistenia Blesku ide o hokejistu Tomáša Horna (31). „Videl som ich spolu v jednom pražskom bare. Mali sa k sebe,“ prezradil zdroj z okolia herečky. Herečka zrejme prežila tajný románik s hokejistom Tomášom Hornom a nezostalo iba pri platonickej láske. „Stretli sa v jednom pražskom bare. Bozkávali sa, boli ako jedno telo. Viem, že medzi nimi niečo prebehlo,“ prezradil zdroj pre český Blesk. To, že to nebolo iba tak, prezradili i kolegovia Horna. „Tomášovi spoluhráči sa na tom stále bavia, jeho telefón je plný MMS správ, na ktorých je malý, ale šikovný čertík,“ tvrdí ďalší hokejista.

Keď sa český Blesk dovolal hokejistovi, aby k tajnému romániku povedal niečo viac, bránil sa odpovede zubami- -nechtami. „Nie, nie, nie, nič som s Yvettou nemal,“ tvrdil Tomáš. Na otázku, či sa teda poznajú, odpovedal: „Nie, tak ako (ticho), áno. Ale ako sa to k vám dostalo?“ pýtal sa. Nepoprel však, že by ho Yvetta nemohla priťahovať. „Ako žena je pekná, ale nič viac,“ tvrdil Horna.

Samotná Blanarovičová drží bobríka mlčanlivosti. Nebrala telefón a neodpovedala ani na SMS. Nedávno však prezradila, že športovcom nemôže odolať. „Väčšina mojich lások boli športovci. Vedela som s nimi akosi lepšie zaobchádzať než s umelecky ,trafenými‘ chlapcami,“ povedala vo VIP Prestreté!.

Tlačiť Diskusia (1)
NEPREHLIADNITE