Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Spoveď Bartošovej: Karel Gott ma jediný neodpísal!

04.09.2012 Casprezeny.sk

Iveta Bartošová (46) dostala cenu symbolizujúcu jej návrat do šoubiznisu. A bol to naozaj návrat, aký sa na hviezdu bulvárnych časopisov sluší a patrí.

Iveta Bartošová pózuje s cenou za návrat roka a spomína na to, ako bol Karel Gott jediný, kto ju nezatratil 12 obrázkov vo fotogalérii Iveta Bartošová pózuje s cenou za návrat roka a spomína na to, ako bol Karel Gott jediný, kto ju nezatratil

Plná dojmov, s úsmevom na tvári, ktorý však rýchlo vystriedali slzy dojatia, sa navyše Iveta Bartošová rozhovorila v exkluzívnom interview pre Blesk.

Úprimne povedané - tá cena bola to jediné, čo malo s nejakým návratom niečo spoločné. Zjavne vykoľajená Iveta spievala na playback úplne mimo text, triasla sa, kráčala na vysokých podpätkoch a slzy šťastia sa striedali so slzami zúfalstva tak rýchlo, že jej ochranca Rychtář nestíhal žmýkať vreckovky.

"Chystám veľký projekt, o ktorom nesmiem hovoriť. Som dojatá, je to nádherné, tá podpora ľudí... Bola som chorá, musela som sa uzdraviť... Teraz som zdravá, som tu, na Slovensku, v Česku, mám vás všetkých veľmi rada, teším sa na vás, na koncerty, dosky..."

Napriek tomu sa Iveta stala kráľovnou galavečera Česká hviezda, teda aspoň v tom zmysle, že sa nehovorilo skoro o ničom inom ako o nej.

Hovorilo sa aj o jej vzťahu s jej tieňom, milencom a oporou Jozefom Rychtářom. Podľa toho, ako sa k sebe speváčka a podnikateľ správali v Hudobnom divadle Karlín, to vyzerá, že skôr budeme počuť svadobné zvony, než aby sa tí dvaja rozišli.

Rychtář  Ivetu celú dobu držal za ruku, hladkal ju, pomáhal jej vstávať aj sadnúť. A keď speváčka nevládala držať ťažkú sklenenú cenu a kyticu naraz, Josef jej samozrejme robil nosiča. Proste taká Ivetina pravá ruka! Alebo dievča pre všetko?

Bartošová plná emócií navyše prezradila, že Rychtář pre ňu nie je jedinou oporou - tou ďalšou nie je nikto menší, než sám Zlatý slávik Karel Gott.

"Mrzí ma len jedno, nestihla som povedať jednu vetu: Karel Gott bol jediný za celú tú dobu a ešte Franta Janeček, ktorý ma neodpísal... Keď som mala štyri roky, chcela som spievať s Karlom Gottom, všetci sa mi smiali. Žila som v malej dedinke...Mám veľmi rada Karla..."

 

 

Tlačiť Diskusia (9)