Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Zo známeho herca je panker: Kto sa skrýva za týmto čírom?

11.09.2012 Nový Čas

Spoznali by ste obľúbeného herca? Pod týmto pankerským čírom a potrhaným oblečením sa skrýva idol mnohých žien, ktorý je známy zo seriálu Panelák.

Jánovi Koleníkovi číro na šarme neubralo. 10 obrázkov vo fotogalérii Jánovi Koleníkovi číro na šarme neubralo.

Inak uhladeného a bezchybne upraveného lámača ženských sŕdc teraz prezliekli za nekonvenčného rebelanta. A dali si teda záležať. Okrem toho, že stvárňuje pankera, je ešte k tomu aj milencom kráľovej ženy - a to je už poriadne silná káva. Herec priznal, že k takémuto štýlu má blízko.

Aj keď to od obľúbenca žien zrejme nikto nečakal, za divadelným kostýmom sa skrýva sám Ján Koleník. Tomu však ani pankerský štýl nie je až taký neznámy. „Ja som bol v puberte dancefloorak, raver a neskôr nezávislák,“ priznal pre Nový Čas. Pubertálne výstrelky však už panelákového herca prešli a teraz sa k nim vracia len v divadelných úlohách. Podoba prevleku mu však priniesla aj niečo viac. „Aničke Javorkovej, ktorej hrám milenca, sa to páči a to je dôležité. A mne sa konečne splnil sen, hrám so svojou obľúbenou herečkou,“ povedal s úsmevom Koleník.

Lámač ženských sŕdc sa teraz ukazuje nielen ako panker, ale aj ako milenec vydatej kráľovej ženy. Je zrejmé, že svojou podobou rebelanta teraz uchváti ešte viac fanúšičiek ako predtým.

Tlačiť Diskusia