Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Vychudnutá Petra Němcová šokovala! Čo tá strhaná tvár?

12.09.2012 Nový Čas

Kruhy pod očami a unavená nenalíčená tvár. Takto šokovala česká topmodelka Petra Němcová (33) na newyorskom týždni módy. Čo sa stalo s jej krásou?

Petra Němcová predtým a teraz. 10 obrázkov vo fotogalérii Petra Němcová predtým a teraz.

Hviezda svetového modelingu Petra Němcová vyrazila dych svojím výzorom po tom, čo sa objavila na prehliadke svetovo presláveného módneho domu v New Yorku. Jej sexi šaty kontrastovali s jej takmer nenalíčenou tvárou a unaveným výzorom, ktorý len podčiarkli jej neprehliadnuteľné kruhy pod očami.

Nie je to tak dávno, čo jej kráse podľahli aj mnohí herci Hollywoodu. Petra bola niekoľko rokov ikonou renomovaného magazínu Sports Illustrated, ktorý ju pred deviatimi rokmi označil ako tvár roka.

V minulosti bola niekoľkokrát konfrontovaná s tým, že má problémy s príjmom potravy. Modelka, ktorá je zaprisahaná vegánka a vyhýba sa nielen mäsu, ale aj vajíčkam či mliečnym výrobkom, priznala, že na jej jedálnom lístku sa nachádza najmä tofu a ryža.

Modelka pred ôsmimi rokmi prišla o svojho snúbenca - fotografa Simona Atleeho, ktorý tragicky zahynul pri tsunami. S ďalším snúbencom sa rozišla tento rok na jar, čo sa mohlo podpísať na jej šokujúcom výzore.

1394762:fullwidth:true:true:true

Petra Němcová predtým: Plné líca, žiarivá pleť, sexi zvodný pohľad, plné a príťažlivé prsia, vždy dokonalý účes a krásny look.

1394763:fullwidth:true:true:true

Petra Němcová teraz: Prepadnuté oči, kruhy a nezdravá pleť, neprítomný výraz bez iskry, výrazné kľúčne kosti a polochý dekolt, neupravené vlasy na cestičku.

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE