Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Priznanie Ivety Bartošovej: Áno, máme s Pepom sex!

12.09.2012 Casprezeny.sk

Iveta Bartošová (46) svojmu partnerovi Jozefovi Rychtářovi (54) bezhranične dôveruje, je pre ňu oporou. Dokonca priznala, že spolu majú intímny pomer.

Josef Rychtář je pre Ivetu psychickou oporou. 7 obrázkov vo fotogalérii Josef Rychtář je pre Ivetu psychickou oporou.

Jej život sa vraj po jeho boku otočil o 180 stupňov. Dlhy, lieky, alkohol - to všetko je podľa jej slov preč. Denník Aha! speváčku zastihol práve v okamihu, keď sa vracala z lekárskeho vyšetrenia.

Iveta, čo sa stalo, že ste museli ísť k lekárovi?

Už je to dobré, mala som chrípku a stratila som hlas, takže som bola na nejakých obstrekoch. O hlas som prišla krátko po vystúpení na TV Barrandov. Teraz sa hrozne teším zase späť na javisko, ani neviete ako.

Čaká vás teraz nejaké vystúpenie?

Radšej nebudem hovoriť kedy, pretože je to veľké vystúpenie a ja tam chcem mať pokoj. Teraz som len potrebovala urobiť všetko pre to, aby som mala v poriadku hlasivky. Pán doktor mi teda urobil posledný obstrek a môžem zase začať pomaly a pozvoľna spievať.

Okrem vášho spevu sa teraz ale tiež dosť často rieši spolužitie s priateľom Josefom Rychtářom. Obmedzuje vás nejako vo vašom živote?

To chcem všetko dementovať! Mňa štve, keď o ňom niekto vyehlasuje, že je tyran. To je totálny nezmysel. On je úžasný človek, citlivý, pracovitý, neuveriteľne ma podporuje. Milujeme sa. Čo viac k tomu povedať?

Trávite spolu všetok čas? Vídate sa 24 hodín denne?

To asi nie, pretože on má svoju firmu, a to nejde. Ale inak sme väčšinu času u mňa doma.

To znamená, že je u vás doma aj cez noc a žijete s ním intímnym životom?

Áno, žijeme spolu intímne, a navyše mám úžasné rodinné zázemie. Snáď úplne prvýkrát v živote mám chlapa, ktorý ma vo všetkom podporuje.

Neriadi ale váš život? O všetkom si rozhodujete vy sama?

Samozrejme, veď ja som úplne slobodný človek, ktorý má svoj názor. Ja si sama riadim svoj život, mám dom, o ktorý sa starám. Josef mi s tým veľmi, veľmi pomáha.

Tlačiť Diskusia (7)