Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Pozor, nezíde z očí! Ako sa vyhnúť aférke s kolegom

15.09.2012 Casprezeny.sk

Nebudeme vám vysvetľovať, čo je na randení so ženatým či zadaným kolegom zlé. Viete to aj samy. Ak máte pocit, že vás balí, tak sa vyhnete aférke s ním:

Peklo nastáva, keď to jeden z dvojice nezvládne. Potom neostáva nič iné, ako odísť nielen zo vzťahu, ale aj z práce. Peklo nastáva, keď to jeden z dvojice nezvládne. Potom neostáva nič iné, ako odísť nielen zo vzťahu, ale aj z práce.

1. Neposielajte mu zábavné obrázky a vtipy mailom. Aj to je len nenápadné virtuálne flirtovanie. Ak ich posiela on, nereagujte na ne.

2. Nekomunikujte s ním cez rôzne čety. Ak na nejakom čete spoločne už ste a on začne osobnú debatu, slušne a rýchlo ju zakaždým ukončite.

3. Nikdy mu neposielajte esemesky, ktoré sa netýkajú práce. Ak to urobí on, neodpovedajte. Píšte mu výlučne v pracovnom čase, rozhodne mu nemusíte priať pekný víkend ani podvečer.

4. Ak s ním musíte ísť na pracovný obed, zoberte so sebou ďalšieho kolegu a príďte vlastným autom.

5. Vyhýbajte sa popíjaniu po práci. Ak s ním musíte ísť na spoločenskú akciu, nepite alkohol.

6. Fakt, ale fakt vám karmu nevylepší, keď si budete minisukňami každý deň dokazovať, že ste lepšia než kolegova trápna manželka.

P. S. Ak ste vydatá či zadaná vy, máte záujem o chutného kolegu a dávno ste nemali psychické problémy, zabudnite na všetky predchádzajúce body, smelo si rozopnite ešte jeden gombík na blúzke a šup do práce.

Tlačiť Diskusia (1)